رضایی مطرح کرد ؛

در راهبرد ایران ساخت سلاح اتمی وجود ندارد

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس می گوید رجز خوانی نخست وزیر رژیم صهیونیستی علیه ایران تازگی ندارد، با همین القائات ترامپ از برجام خارج شد.

  خانه ملت؛ محمد ابراهیم رضایی با اشاره به رجز خوانی نتانیاهو علیه ایران، گفت: همانطور که نخست وزیر رژیم صهیونیستی پیش از این اعلام کرده بود ترامپ با القائات او از برجام خارج شد، او با همین الفاظ از جمله اینکه برجام توافق وحشتناک برای آمریکا است، باعث رسیدن ایران به بمب هسته ای می شود و منابع مالی زیادی برای ایران به ارمغان می آورد، باعث ترامپ آمریکا از توافق هسته ای شد.

نماینده مردم خمین در مجلس دهم شورای اسلامی تاکید کرد: در واقع نتانیاهو برای اینکه به اهداف خود برسد آمریکا را علیه جمهوری اسلامی تحریک می کند، او خودش جرأت، شهامت و شجاعت این را ندارد که در برابر ایران عرض اندام کند.

وی اظهار داشت: نتانیاهو تمام انرژی خود را گذاشت آمریکایی ها را علیه جمهوری اسلامی تحریک کند تا در نهایت از توافق خارج شود، این اقدام به دنبال اجرای پروژه فشار حداکثری است و تلاش دارد از ظرفیت سنا علیه جمهوری اسلامی استفاده کند.

رضایی در ادامه گفت‌وگو با خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به بی اساس بودن ادعاهای نتانیاهو علیه ایران، بیان داشت: هیچ کسی جز شخص ترامپ که امروز مشهور به یکی از احمق ترین حاکمان آمریکا در طول تاریخ گذشته است، حرف های نتانیاهو را باور نمی کند.

این نماینده مجلس تاکید کرد: افرادی که در اسرائیل حضور دارند و حتی هم پیمانان نتانیاهو، دیگر صحبت های او را نمی فهمد و قبول ندارند.

در راهبرد ایران ساخت سلاح اتمی وجود ندارد

رئیس کمیته هسته ای کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اظهارداشت: ایران اگر عزم و اراده ای داشت که به بمب اتم برسد، می رسید و کسی هم نمی توانست جلوی ما را بگیرد، در سیاست های راهبردی جمهوری اسلامی برنامه ای برای ساخت سلاح اتمی نیست و نتانیاهو هر کاری می خواهد انجام دهد.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، نخست وزیر رژیم صهیونیستی گفته است توافق هسته ای مسیر ایرن را به سوی سلاح اتمی هموار کرد و میلیاردها دلار به ایران بخشید و ایران قصد نابودی اسرائیل با کمک بمب اتمی را دارد./
 

برچسب ها

آمریکا، آمریکا و اروپا، اخبار برگزیده، برنامه جامع اقدام مشترک (برجام)، رژیم صهونیستی، رژیم صهیونیستی، سلاح، سلاح هسته ای، صهیونیست، صهیونیست ها