کیانپور مطرح کرد ؛

گام سوم کاهش تعهدات برجامی جمهوری اسلامی محکم و قاطع

عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی بر لزوم هرچه فعال تر شدن دیپلماسی سیاسی کشورمان در اجرای گام های متناظر ایران با اقدام متقابل امریکا در حوزه برجام تاکید کرد.

  خانه ملت؛ مجید کیانپوربا بیان اینکه گام سوم کاهش تعهدات برجامی جمهوری اسلامی باید محکمتر از دوگام دیگر برداشته شود تصریح کرد: قانون مصوب مجلس، قانون اقدام متقابل و متناسب در اجرای برجام است.

نماینده مردم درود و ازنا در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه روند کاهش تعهدات ایران در راستای حفظ برجام است اظهار داشت: معتقدم اروپاییان تاکنون خلاف تعهداتشان عمل کرده اند و ما نیز باید اقدامات لازم را انجام دهیم .

وی بر اجرای تعهدات برجامی از سوی اروپاییان تاکید کرد و گفت: باید شرایط فروش نفت و رفع مسائل و مشکلات بانکی و از سوی دیگر کاهش و بی اثر کردن تحریم ها برای ایران محقق شود.

عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه برجام باید بازی برد- برد برای ایران باشد گفت: نمی توانیم دست روی دست بگذاریم و منافع کشورمان را فدای روابط بین الملل سایر کشورها کنیم.

کیانپور تصریح کرد: اگر در روابط بین الملل به خواسته و منافع ملی ما و قراردادهایی که می بندیم احترام گذاشتند، ما هم احترام می گذاریم.

نماینده مردم درود و ازنا با تاکید بر اینکه ایران اگر طرف‌های مقابل به تعهدات خود عمل ایران گام سوم را محکم‌تر و قاطع‌تر برخواهد داشت اظهار کرد: بطور حتم براساس منافع ملی و امنیت ملی کشورمان و با توجه به حقوق ملت ایران برخورد خواهیم کرد./ انتهای پیام
 

برچسب ها

اخبار برگزیده، برنامه جامع اقدام مشترک (برجام)، تحریم، تحریم اقتصادی، تحریم ها