در صحن علنی مجلس صورت گرفت ؛

بیانیه ۲۲۲ نماینده در تقدیر از وزارت اطلاعات برای انهدام شبکه جاسوسی آمریکا در ایران

عضو هیات رئیسه مجلس بیانیه نمایندگان در تقدیر از نیروهای وزارت اطلاعات برای انهدام شبکه ۱۷نفره جاسوسی آمریکا در ایران را قرائت کرد.

  خانه ملت؛  احمد امیرآبادی فراهانی در نشست علنی امروز (یکشنبه، 6 مردادماه) مجلس شورای اسلامی بیانیه ای در تقدیر از نیروهای وزارت اطلاعات برای انهدام شبکه جاسوسی آمریکا در ایران را قرائت کرد. متن بیانیه به شرح زیر است:

در شرایطی که بسیاری از کشورهای جهان با مخاطرات امنیتی دست و پنجه نرم می‌کنند، حفظ و تأمین امنیت ملی جمهوری اسلامی ایران در فضای آکنده از تهدیدات استکبار جهانی مرهون مجاهدت‌های خاموش سربازانی است که در کسوت گمنامی و در سنگر مقدس اطلاعاتی در جنگ پنهان با دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران پیکار می‌کنند. در این راستا مبارزه با نفوذ بیگانگان و قطع دسترسی جواسیس از مراکز مهم و حیاتی کشور یکی از مهمترین مأموریت‌ها و مصادیق اقدامات وزارت اطلاعات در این عرصه است.

ما نمایندگان مجلس شورای اسلامی ضمن قدردانی از اقدامات ارزشمند و جهادی وزارت اطلاعات و سایر اعضای جامعه اطلاعاتی کشور در شناسایی و منهدم کردن شبکه 17 نفره جاسوسی سازمان اطلاعاتی سیا که با هدف ایجاد اختلال در امنیت و معیشت مردم و وارد کردن ضربات جبران‌ناپذیر به کشور به کارگیری شده بودند، حمایت قاطع خود را از هوشمندی و اقدام موثر ضد جاسوسی کشور و قاطعیت دستگاه قضایی با خائنان را اعلام کرده و بر آمادگی مجلس شورای اسلامی برای هرگونه کمک به تأمین امنیت کشور تأکید می‌کنیم./

پایان پیام

برچسب ها

اخبار برگزیده، صحن علنی، مجلس شورای اسلامی، وزارت اطلاعات