سالک مطرح کرد ؛

آمریکا و متحدانش در مشت قدرتمند تدبیر و مدیریت جمهوری اسلامی ایران

عضو هیئت رئیسه کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی گفت: عربستان و متحدانش در مشت قدرتمند تدبیر و مدیریت جمهوری اسلامی ایران قرار گرفته؛ زیرا آثار مقاومت در سراسر دنیا به خصوص در منطقه دیده می شود.

 خانه ملت؛ احمد سالک با اشاره به چراغ سبز عربستان به روابط دیپلماتیک با ایران،گفت: عربستان سعودی تصمیم داشت جنگ یمن را با پشتیبانی اسرائیل و آمریکا ظرف چند روز تمام کند.

وی افزود: حدود 5 سال است که در مقابل مردم مقاوم یمن به ذلت افتاده است، ما اطلاعاتی داریم که اماراتی‌ها اعلام برائت کردند و می خواهند از این ائتلاف خارج شوند، از طرفی پهپادهای یمنی مراکز اساسی آنها را می‌زنند. اگر شهرک صنعتی امارات معروف به سوئیس امارات را بزنند بیش از هزارمیلیارد دلار خسارت سیل به امارات متحده عربی وارد می‌شود.

راهبرد مقاومت و صبر انقلابی ملت ایران آمریکا و متحدانش را به ذلت انداخته است

وی ادامه داد: اکنون عربستان تلاش می کند و به اشکال مختلف برای ما پیغام فرستاده است، سفیر آن در سازمان ملل صحبت می‌کند که حاضریم که با ایران صحبت کنیم ؛ یعنی امروز راهبرد، روند مقاومت و صبر انقلابی ملت ایران با هدایت های مقام معظم رهبری، به گونه ای شده است که آمریکا و متحدانش ذلیل ما هستند.

آمریکا و متحدانش در مشت قدرتمند تدبیر و مدیریت جمهوری اسلامی ایران قرار گرفته اند

عضو فراکسیون روحانیت مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: آمریکا، اسرائیل و اروپا در مشت قدرتمند تدبیر و مدیریت جمهوری اسلامی ایران قرار گرفته، این مسائل مهم است و برای آن استدلال داریم ؛ زیرا آثار مقاومت را در سراسر دنیا به خصوص در منطقه می بینیم. امروز اروپایی‌ها هم به این ذلت افتاده اند و حاضرند نفت بخرند؛ اما بازی سیاسی می کنند.

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به طولانی شدن جنگ یمن و درماندگی ائتلاف سعودی مطرح کرد: اینها شدیدا نگرانند. اکنون امارات، عربستان و آمریکا هم با ناوگانش به هیچ وجه نتوانست مقاومت کند؛ الان ما شاهدیم که فرانسه، ایتالیا، انگلیس، ناوهایشان را از خلیج فارس بیرون بردند؛ زیرا در مقابل قدرت بازدارندگی جمهوری اسلامی درمانده اند.

عضوهیئت رئیسه کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: جمهوری اسلامی با تدبیر، تمام پیشنهادات را مطالعه می کند و متناسب با حفظ منافع ملی در داخل کشور و اقتدار جمهوری اسلامی گام بر می دارد./

برچسب ها

آل سعود، آمریکا، آمریکا و اروپا، اخبار برگزیده، برنامه جامع اقدام مشترک (برجام)، تحریم اقتصادی، عربستان