جعفرزاده ایمن آبادی مطرح کرد ؛

باید هر تهدیدی را به فرصت تبدیل کنیم

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس گفت: باید به اصلاح اقتصاد کشور پرداخت و به دنبال اجرای برنامه هایی باشیم که می تواند باعث افزایش رضایت مندی مردم شود.

  خانه ملت ؛ غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه دل بریدن ملت و مسئولان از بیگانگان باعث جوشیدن کشور از درون شده است، گفت: واقعیت این است که ما ملت ایران در یک شرایط اجتناب ناپذیری قرار گرفتیم که آمریکا و صهیونیست ها توانستند بر علیه ایران فضاسازی کنند تا بتوانند افتراق بین‌المللی برای کشور ایران ایجاد کنند. دو راه برای رهایی از این موضوع وجود دارد که یا اینکه بقچه غم بغل کنیم و یا تدبیر کنیم.

باید هر تهدیدی را به فرصت تبدیل کنیم

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی، افزود: شرط عقل این است که به دنبال تدبیر باشیم و تدبیر این است که به سرمایه انسانی خود یعنی ملت عزیز ایران، جامعه دانشگاهی، نخبگان و جوانان توجه کنیم و یکی از هنرهایمان باید این باشد که هر تهدیدی را به فرصت تبدیل کنیم.

باید به اصلاح اقتصاد کشور پرداخت

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه اصلاح اقتصاد کشور باید در اولویت باشد، تصریح کرد: بنده فکر می‌کنم که شاید یکی از بهترین کارها این باشد که در حال حاضر از این فرصت به نحو احسن در جهت ساختن کشور، اصلاح اقتصاد کشور و اجرای برنامه‌هایی که می‌تواند باعث افزایش رضایتمندی مردم شود، استفاده کنیم.

این نماینده مردم در مجلس دهم خاطرنشان کرد: اظهار داشت: چنانچه به ژاپن یا آلمان بروید می‌بینید که بعد از سوخته شدن، ساخته شدند بنابراین ما نیز می‌خواهیم و می‌توانیم کشور را تبدیل به کشوری با عظمت تر کنیم./
 

برچسب ها

آسیب شناسی اقتصاد، اثرات اقتصادی و اجتماعی، احیای اقتصادی با سرعت بیشتری، اخبار برگزیده، بیانات رهبری، رهبر انقلاب، رهبر معظم انقلاب