فرهنگی مطرح کرد ؛

وابسته نشدن به بیگانگان، کشور را به رشد می رساند

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: وابستگی به بیگانگان ، تنبل شدن بخش هایی از اقتصاد را در داخل به دنبال دارد ، در نتیجه کشور رشد نخواهد کرد.

خانه‌ملت؛ محمدحسین فرهنگی با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه دل بریدن ملت و مسئولان از بیگانگان باعث جوشیدن کشور از درون شده است، گفت: این سخن مقام معظم رهبری به این برمی‌گردد که زمانی که اموراتمان را با وابستگی پیش می‌بریم، به طور طبیعی این وابستگی استمرار پیدا کرده و عمیق‌تر می‌شود و در نتیجه تنبل شدن بخش‌هایی از اقتصاد را در داخل به دنبال دارد.

وابسته نشدن به بیگانگان، کشور را به رشد می‌رساند

نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس دهم شورای اسلامی افزود: زمانی که به بیگانگان وابسته نشویم و خود را در تامین منابعی مثل نفت و چه در مواد اولیه کارخانجات و ماشین آلات به حداقل برسانیم، کشور فرایند رو به رشدی را پیدا می‌کند.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس اظهار داشت: البته نقطه مقابل این موضوع نیز وجود دارد یعنی چنانچه دشمن احساس کند که این قبیل امور و تصمیماتی که گرفته می‌شود، نه تنها به ضرر ما نیست بلکه به نفع کشور ایران است، آنها نیز نا امید می‌شوند.

ناامید شدن دشمن، فشارها را کمرنگ می‌کند

این نماینده مردم در مجلس دهم خاطرنشان کرد: همین نا امید شدن دشمن زمینه را برای کمرنگ شدن فشارها فراهم کرده و منجر به کمتر شدن فشارهای آنها خواهد شد./
 

برچسب ها

آسیب شناسی اقتصاد، اثرات اقتصادی و اجتماعی، اخبار برگزیده، اقدامات ضدایرانی، تحریم های دشمنان، دشمن