جعفرزاده ایمن آبادی مطرح کرد ؛

توقف اجرای قراردادهای امضا شده با رژیم صهیونیستی از سوی "محمود عباس"

جعفرزاده ایمن آبادی گفت: این که اکنون ابومازن ژست سیاسی می گیرد یا پی به واقعیت ها برده و جبران مافات می کند؛ در هر صورت ما اصل را بر برائت می گذاریم.

  خانه ملت؛ غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی  با اشاره به موضوع توقف اجرای قراردادهای امضا شده با رژیم صهیونیستی از سوی "محمود عباس" رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین ،گفت: من امیدوارم که این اقدامات "محمود عباس" به معنای واقعی کلمه به برای جبران اشتباه های گذشته خود باشد و پی به خطاهای استراتژیک و احساسی قبلی خودش برده باشد.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی، افزود: اسرائیل دولت نامشروعی است که به هیچ عنوان قابل اعتماد نبوده، اما در دهه های گذشته اعتماد "محمود عباس" به رژیم کودک کش اسرائیل ضربه بزرگی به فلسطینی ها زده است.

این نماینده مردم درمجلس دهم درباره اقدام ابومازن رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین به توقف اجرای توافقات انجام شده با رژیم صهیونیستی از جمله هماهنگی‌های امنیتی صورت گرفته با این رژیم، تاکید کرد: دولت خودگردان فلسطین در گذشته بزرگترین مانع مقابل اعتراضات مردم علیه رژیم صهیونیستی بوده است.

جعفرزاده ایمن آبادی ادامه داد: همانطور که می دانید سیدحسن نصرالله هم در واکنش به تصمیمات رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین برای توقف اجرای توافقنامه‌های امضا شده با رژیم صهیونیستی گفته که اسرائیل از توقف هماهنگی امنیتی با خودش هراس دارد و این موضوع سلاحی در دست تشکیلات خودگردان است، همچنین دیگر گروه های حامی مردم فلسطین هم از این رفتار "محمود عباس" استقبال کرده اند.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه در مجلس تاکید کرد: این که ابومازن الان ژست سیاسی می گیرد یا پی به واقعیت‌ها برده و جبران مافات می کند؛ در هر صورت ما اصل را بر برائت می گذاریم.
وی  تصریح کرد:منتظرگام های بعدی تشکیلات خودگردان در جهت احقاق حقوق مردم فلسطین هستیم و امیدواریم "محمود عباس" گام‌های بعدی را به نحوی بردارد که بتواند الگویی برای سایرینی که در دام صهیونیست ها افتاده اند، باشد ./

پایان پیام

برچسب ها

آمریکا، اخبار برگزیده، صهیونیست ها، فلسطین، فلسطین اشغالی، فلسطینیان