زاهدی تاکید کرد؛

تحریم "ظریف" زبان قاطع و منطقی ایران را خاموش نمی کند

رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی اظهار داشت:دشمنی آمریکا با مردم ایران با تحریم دکتر ظریف پایان نمی یابد و این اقدامات نشان دهنده ضعف این کشور در برابر منطق ایران است.

  خانه ملت؛ محمدمهدی زاهدی با اشاره به تحریم وزیر خارجه کشور از سوی وزارت خزانه داری آمریکا تصریح کرد: آمریکا نشان داد در موضع ضعف قرار دارد و در مجامع بین المللی و تریبون های جهانی نمی تواند پاسخ موضع حق و سخن منطقی ایران را بدهد.

وی افزود:آمریکا تصور می کند با تحریم ظریف و فشار بر سخنگوی سیاست خارجی ایران می تواند زبان قاطع، منطقی، عقلانی و بر اساس قوانین بین المللی جمهوری اسلامی را خاموش کند اما باید بداند عزم ما برای مقابله با سیاست های یکجانبه و غیر منطقی آمریکا در سراسر دنیا جزم تر خواهد شد.

حضور محمدجواد ظریف در کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی

رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس تاکید کرد:آمریکا در برابر منطق ایران عاجز و عصبانی است و به قول شهید بهشتی "آمریکا از ما عصبانی باش و از این عصبانیت بمیر"و همه جناح ها و جریانات سیاسی نیز اقدام آمریکا را محکوم و از مواضع وزیر خارجه در مواجهه با آمریکا حمایت می کنند.

سفیر پیشین کشورمان در مالزی خاطر نشان کرد: بر همه سفرا و کارمندان کنسولی ایران در کشور های مختلف واجب است تا در مجامع و دیدار های خود ضمن تاکید بر مواضع حق و اصولی جمهوری اسلامی مراتب اعتراض خود را نسبت به رفتار غیر حقوقی آمریکا اعلام کنند./
 

برچسب ها

آمریکا، آمریکا و اروپا، اخبار برگزیده، استکبار آمریکا، اقدامات ضدایرانی، تحریم، تحریم اقتصادی، تحریم ها، سازمان ملل