کوچکی نژاد مطرح کرد ؛

رشد و توسعه فرهنگی جامعه مستلزم عزم جدی خبرنگاران در آگاهی رسانی به مردم است

رئیس فراکسیون مطبوعات، رسانه ملی و فضای مجازی طی پیامی ضمن تبریک روز خبرنگار عنوان کرد که خبرنگاران راهیان وادی آگاهی و راویان عشق و آزادی و نیک اندیشان بلند نظر عرصه اطلاع رسانی اند.

 خانه ملت؛  جبار کوچکی نژاد رئیس فراکسیون مطبوعات، رسانه ملی و فضای مجازی طی پیامی روز خبرنگار را به مجاهدان عرصه رسانه تبریک گفت. متن این پیام به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم

بی تردید رشد و توسعه فرهنگی جامعه مستلزم عزم جدی خبرنگاران در آگاهی رسانی به مردم است. خبرنگاران راهیان وادی آگاهی و راویان عشق و آزادی و نیک اندیشان بلند نظر عرصه اطلاع رسانی اند.
هفدهم مردادماه روز بزرگ و سترگ خبرنگار که به مناسبت سالروز شهادت شهید محمود صارمی نامگذاری شده، فرصت مغتنمی است که این روز شکوهمند، روز حق گویی و حق جویی و روز پاسداشت قلم را به همه خبرنگاران ، روزنامه نگاران، صاحبان اندیشه و قلم و آزادگان عرصه اطلاع رسانی و نیز شما خبرنگار صدیق و شریف صمیمانه تبریک و تهنیت عرض نمایم.

از ایزد منان برای شما و همه تلاشگران این عرصه توفیق روزافزون تمنا دارم. امید آنکه در سایه توجهات حضرت ولی عصر (عج) با بهره گیری از رهنمودها و منویات مقام معظم رهبری موفق و موید باشید.

جبار کوچکی نژاد

رئیس فراکسیون مطبوعات، رسانه ملی و فضای مجازی
/
 

برچسب ها

آگاهی، اخبار برگزیده، اعتبارات حوزه خبرنگاران، خبر، خبرنامه، خبرنگار، خبرنگاران