فلاحت پیشه مطرح کرد ؛

در شرایط تحریم، صادرات غیر نفتی ایران 2 برابر شد

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: گزارش ها نشان داد که در شرایط تحریم، صادرات غیر نفتی نسبت به ۹ ماه گذشته ۲ برابر شده است.

حشمت الله فلاحت‌پیشه در گفت‌‎خانه‌ملت؛ حشمت الله فلاحت پیشه با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه دل بریدن ملت و مسئولان از بیگانگان باعث جوشیدن کشور از درون شده است، گفت: صحبت‌های مقام معظم رهبری یک سری شاخص‌هایی دارد که یکی از شاخص‌ها این است که در شرایط تحریم، صادرات غیر نفتی ایران 2 برابر شد یعنی در گزارش 9 ماهه زمان تحریم‌های جدید که آمریکایی‌ها تحریم‌ها را آغاز کردند با 9 ماه اول نشان داد که صادرات غیر نفتی 2 برابر شد.

وضعیت مدیریت اقتصادی رضایت بخش نیست

نماینده مردم اسلام‌آباد غرب و دالاهو در مجلس شورای اسلامی افزود: بخش عمده‌ای از صرفه‌جویی‌ها صورت گرفت و بسیاری از کارهای اقتصادی صرفه پیدا کرد هر چند که همچنان از وضعیت مدیریت اقتصادی راضی نیستیم.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: اما زمانی که این شرایط به درون سفره مردم برگردد و وضعیت اقتصادی مردم بهتر و مشکلات کمتری داشته باشند، در آن زمان دولت موفق عمل کرده است.

سیاست‌هایی که باعث تقویت مصرف‌گرایی در کشور شود به نفع مردم نیست

این نماینده مردم در مجلس یادآور شد: کنترل نرخ ارز و برخی سیاست‌های تولید و صادرات که شکل گرفته نشان می‌دهد که در شرایط کنونی سیاست‌هایی که باعث تقویت مصرف‌گرایی در کشور شود به نفع مردم نیست./

پایان پیام
 

برچسب ها

اخبار برگزیده، ارز، ارزش واردات، اصلاح الگوی مصرف، اصلاح الگوی مصرف انرژی، اعتبارات صادراتی، اقتصاد بدون نفت، اقتصاد نفتی، بیانات رهبری، دفتر مقام معظم رهبری، رهبر معظم انقلاب