نقوی حسینی مطرح کرد ؛

نتیجه مقاومت ملت ایران

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس آزادی نفتکش گریس۱ را یادآور شد و گفت: ملت ایران با اتخاذ مقاومت در برابر تمام تصمیمات شاهد پیروزی های مکرر در منطقه و سطح بین الملل هستند.

  خانه‌ملت؛ سید حسین نقوی حسینی با بیان اینکه جمهوری اسلامی ایران بین دو مسیر تحمیلی به ملت ایران یعنی «جنگ» یا «مذاکره» مسیر سومی تحت عنوان «مقاومت» را انتخاب کرد، گفت: جمهوری اسلامی در شرایط کنونی مسیر مقاومت را انتخاب کرد زیرا نه دنبال تنش است و نه حاضر به سازش و مذاکره مجدد با دولت آمریکا است.

پیروزی در برابر دولتمردان آمریکایی در نتیجه مقاومت ملت ایران

نماینده مردم ورامین و پیشوا در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: مقاومت دستاوردهای بزرگی تا امروز داشته است به نوعی که این دستاوردها نشان می‌دهد جمهوری اسلامی مسیر درستی را با تکیه به راهبردهای مقام معظم رهبری دنبال کرده است، این مقاومت موجب پیروزی‌های مختلف در برابر دولتمردان آمریکایی شد.

وی افزود: موفقیت‌هایی که ما در منطقه به دست آوردیم و ناکامی‌هایی که نصیب دولت آمریکا شد نیز ماحصل مقاومتی است که ملت ایران برگزیدند، لذا پس از این هم مسیر مقاومت را ادامه خواهیم داد و به هیچ عنوان با دولتمردان آمریکا مجددا مذاکره نخواهیم کرد.

ایران گام سوم کاهش تعهدات برجام را قاطعانه برمی‌دارد

نقوی حسینی یادآور شد: ما در خصوص برجام و تامین منافع خود نیز کوتاه نخواهیم آمد و با ادامه روندی که اروپایی‌ها دنبال می‌کنند( بی‌توجهی به تعهدات ایران) گام سوم کاهش تعهدات برجام را قاطعانه برخواهیم داشت زیرا اقدام عملی از سوی طرف‌های مقابل ندیدیم.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: جمهوری اسلامی در اجرای تصمیم‌هایی که در ارتباط برجام و شرایط منطقه و روابط با کشورهای دیگر گرفته قاطعانه عمل می‌کند، آزادی نفتکش گریس 1 در نتیجه مقاومت نیز ما را در اجرای تصمیم‌های خود مصمم‌تر کرد./
 

برچسب ها

آمریکا، آمریکا و اروپا، اخبار برگزیده، برنامه جامع اقدام مشترک (برجام)، تحریم، تحریم اقتصادی، تحریم ها