ابوترابی مطرح کرد؛

مذاکره با آمریکا کان لم یکن است

ابوالفضل ابوترابی گفت: دولتمردان در بحث برجام " قاشق خالی در دهان ملت گذاشتند" و قطعا مذاکره مجدد با آمریکا هم به جز خسران چیز دیگری برای این مردم در بر نخواهد داشت.

  خانه ملت؛ ابوالفضل ابوترابی با توجه به اینکه رهبرمعظم انقلاب مکررا در سخنان خود فرمودند مذاکره با آمریکا کان لم یکن است، دلیل اصراروپافشاری این روزهای رئیس جمهور مبنی بر مذاکره با دولتمردان ایالات متحده چه می تواند باشد،ضمن اینکه بی اعتمادی مسئولان آمریکایی در بحث برجام هم برهمگان مبرهن شده است، اظهار داشت: انگار که دولتمردان کشورما نمی خواهند از گذشته و تاریخ درس عبرتی بگیرند؛ وقتی که یک بار درمسئله برجام گلاه گشادی بر سردولتمردان رفت متاسفانه بازهم به دنبال تکرار و به بار آوردن اینچنین فجایعی هستند.

رئیس جمهوربه سبب نبود دستاورد قابل ارائه برای ملت بحث مذاکره را پیش می کشد

وی در ادامه افزود: رئیس جمهوربه سبب نبود دستاورد قابل ارائه برای ملت، می خواهد به هر شیوه ای دستاوردی را به زعم خود در کارنامه اش ثبت کند.

دولتمردان 6 سال مسائل مختلف کشوررا معطل برجام گذاشتند

نماینده مردم نجف آباد به معطل گذاشتن ملت و مملکت در مسئله برجام اشاره و تصریح کرد: دولتمردان 6 سال مسائل مختلف و مهم اقتصادی کشوررا معطل برجام گذاشتند و درواقع بهترشدن اقتصاد را منوط به نتیجه مذاکرات کردند.

مذاکره مجدد با آمریکا به جز خسران چیز دیگری برای ملت در بر نخواهد داشت

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس در ادامه افزود: دولتمردان در بحث برجام " قاشق خالی در دهان ملت گذاشتند" و همانگونه که مذاکره رئیس جمهور با اوباما و قدم زدن وزیرامورخارجه با جان کری هیچ نتیجه ای نداشت و حقیقت این رفت و آمد ها اتلاف وقت و رکود موجود در کشور بود مذاکره مجدد با آمریکا هم غیر از خسران چیز دیگری برای این مردم در بر نخواهد داشت./

برچسب ها

آمریکا، آمریکا و اروپا، اخبار برگزیده، استمرار مذاکرات، استکبار آمریکا، برنامه جامع اقدام مشترک (برجام)، بیانات رهبری، تحریم، تحریم اقتصادی، تیم مذاکره کننده، رهبر انقلاب، رهبری، مذاکرات، مذاکرات اتمی ایران