پژمانفر مطرح کرد ؛

ایران " ام القرای" جهان اسلام است

پژمانفر گفت: سید حسن نصرالله در سخنرانی اخیر خود صراحتا مطرح کردند که ما یک شخص نیستیم، بلکه یک جریان بسیار گسترده ای هستیم که توانسته ایم حرف های بسیاری را را در دنیا بازگو کنیم.

  خانه ملت؛ نصرالله پژمانفر به مواضح صریح " سید حسن نصرالله" در رابطه با ایران و همچنین اطاعت پذیری‌ا‌ش نسبت به رهبری انقلاب اشاره و اظهار داشت: سید حسن نصرالله در سخنرانی اخیر خود صراحتا این مسائل را مطرح کردند که ما یک شخص نیستیم، بلکه یک جریان بسیار گسترده ای هستیم که توانسته‌ایم حرف‌های بسیاری را را در دنیا بازگو کنیم.

ایران " ام القرای" جهان اسلام است

وی در ادامه افزود: رهبر حزب الله لبنان بسیار شفاف و با صدای رسا اعلام کردند که ریشه جریان مقاومت در ایران و با محوریت رهبر معظم انقلاب است؛ همانطور که این صحیت‌ها علنا در عراق، لبنان و یمن نیز بیان می‌شود در جای، جای دنیا هم به این موضوع مهم رسیده اند که ایران " ام القرای" جهان اسلام است.

باید ظرفیت‌های گوناگون کشور معطوف به اطاعت از رهبری انقلاب باشد

نماینده مردم مشهد به پیام مهم سخنرانی سید حسن نصرالله برای داخل و خارج از کشور اشاره و تصریح کرد: سخنرانی سید حسن نصرالله برای داخل کشور حاوی یک پیام مهم بود که به هر حال ما اگر بخواهیم؛ نقش آفرینی‌های گسترده‌ای داشته باشیم باید ظرفیت‌های گوناگون کشور معطوف به اطاعت از رهبری انقلاب باشند.

زمینه‌های جهانی شدن گفتمان مقاومت برای ما فراهم شده است
وی در ادامه به پیام سخنرانی سید حسن نصرالله برای بیگانگان اشاره کرد و افزود: سید حسن نصرالله صراحتا به غربی ها گوش زد کرده است که ما در شرایط جنگ احد نیستیم بلکه در نقطه فتح خیبر قرار داریم و زمینه‌های جهانی شدن گفتمان برای ما فراهم شده است که دشمنان باید مراقب باشند.

انسجام و وحدت در ذیل اطاعت از رهبری انقلاب می‌تواند مشکلات کشور را حل کند

این نماینده مردم در مجلس دهم تصریح کرد: انسجام و وحدت در ذیل اطاعت از رهبری انقلاب می‌تواند، برکات فراوانی در رفع مشکلات کشور داشته باشد؛ بنابراین اگر ما شاهد مشکلاتی در داخل کشور هستیم، واقعا دلیلش این است که نتوانسته‌ایم به خوبی در کنار رهبری باشیم./
 

برچسب ها

آمریکا، آمریکا و اروپا، اخبار برگزیده، رهبر انقلاب، رهبر معظم انقلاب، وحدت، وحدت اسلامی