آزادی خواه مطرح کرد ؛

آمریکایی ها قابل اعتماد نیستند

احد آزادی خواه گفت: تمام جناح های سیاسی و احزاب به تبعات منفی اعتماد به ایالات متحده و عدم انجام مذاکره مجدد اعتقاد دارند.

خانه‌ملت؛ احد آزادی خواه با اشاره به بیانات رهبر انقلاب مبنی بر اینکه هدف طرح مجدد موضوع مذاکره از جانب آمریکایی‌ها، ترفندی برای تحمیل خواسته‌های خود و اثبات تأثیرگذاری فشار حداکثری بر ایران است، گفت: ترامپ و سایر سیاستمداران کاخ سفید طی چند مدت گذشته دچار آشفتگی شده اند که این امر در رفتار و گفتارشان مشهود است.

وجود آشفتگی سیاسی در بنده هیات حاکمه آمریکا

نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی در این راستا، اظهار کرد: به عنوان مثال پمپئو چند ماه گذشته 12 شرط برای مذاکره با کشورمان مطرح کرد اما چند روز گذشته ترامپ از مذاکره بدون پیش شرط سخن به میان آورد و سپس حتی گفته خودش را نقض کرد که بیانگر آشفتگی مذکور است.

وی با اشاره به اینکه مذاکره و گفتگو با کشورها امری مرسوم است اما این عرصه از دیپلماسی نباید با زورگویی و یکجانبه گرایی همراه باشد، ادامه داد: در واقع آمریکایی ها سیاست چماق و هویج را در پیش گرفته و تلاش می کنند باب مذاکره را نوعی امتیاز برای کشورمان جلوه دهند اما در مقابل اقدام به تهدید و تحریم می کنند.

طبق رهنمود رهبر انقلاب آمریکایی ها قابل اعتماد نیستند

این نماینده مردم در مجلس دهم با اشاره به اینکه طبق رهنمود رهبر انقلاب آمریکایی ها قابل اعتماد نیستند، تصریح کرد: این امر در روند مذاکرات برنامه جامع اقدام مشترک به طور واضحی مشخص شد و پس از دستیابی به توافق نیز مشاهده شد که ترامپ و دولت جدید این کشور کل تعهداتشان را کنار گذاشتند.

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: بر این اساس باید اذعان کرد مذاکره ای با ترامپ صورت نخواهد گرفت و تمام جناح های سیاسی و احزاب نیز به این امر اعتقاد دارند زیرا تبعات منفی اعتماد به ایالات متحده برایشان علنی شده است.

به گزارش خبرگزاری خانه‌ملت، حضرت آیت‌‌الله خامنه‌ای صبح روز سه‌شنبه در ابتدای درس خارج فقه با اشاره به هوشیاری عمیق و تحسین‌برانگیز مردم در مقابل توطئه‌های دشمنان در چهار دهه گذشته، تنها راه علاج مشکلات کشور را تکیه به مردم و جوانان و جدی گرفتن ظرفیت‌های داخلی دانستند و با اشاره به طرح مجدد موضوع مذاکره از جانب آمریکایی‌ها، هدف آنها از ترفند مذاکره را تحمیل خواسته‌های خود و اثبات تأثیرگذاری فشار حداکثری بر ایران خواندند و تأکید کردند: سیاست فشار حداکثری در مقابل ملت ایران پشیزی ارزش ندارد و همه مسئولان جمهوری اسلامی یک‌صدا معتقدند که با آمریکا در هیچ سطحی مذاکره نخواهد شد./

پایان پیام

برچسب ها

آمریکا، آمریکا و اروپا، اخبار برگزیده، استکبار آمریکا، رهبر انقلاب، رهبر معظم انقلاب، رهبر معظم انقلاب اسلامی