عباسی مطرح کرد ؛

سیاست فشار حداکثری در مقابل مردم ایران ارزشی ندارد

سخنگوی هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی اعتقاد دارد خیانت و پیمان شکنی آمریکایی ها را مشاهده کردیم لذا چه ضرورتی دارد فریب آمریکا را بخوریم و در زمین آنها بازی کنیم.

 خانه ملت؛ اسدالله عباسی با اشاره به بیانات رهبر انقلاب مبنی بر اینکه هدف طرح مجدد موضوع مذاکره از جانب آمریکایی‌ها، ترفندی برای تحمیل خواسته‌های خود و اثبات تأثیرگذاری فشار حداکثری بر ایران است، گفت: ایشان بارها مواضع جمهوری اسلامی ایران در خصوص مذاکره با ایالات متحده را شفاف بیان کردند که این بیانات برای همه دستگاه ها خصوصا وزارت امور خارجه که در خط مقدم ارتباط با دولت های خارجی است فصل الخطاب‌ محسوب می شود.

نماینده مردم رودسر و املش در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: باید یادآور شد این سخنان مرتبط با بحث هایی که این روزها برخی از افراد دولتی یا غیردولتی مطرح می کنند مبنی بر اینکه اگر تحریم های برجام برداشته شود، مذاکره می تواند صورت بگیرد.

مؤمن از یک سوراخ دو بار ‌گزیده نخواهد شد

وی با اشاره به اینکه مؤمن از یک سوراخ دو بار ‌گزیده نخواهد شد، ادامه داد: خیانت و پیمان شکنی دشمن را مشاهده کردیم لذا چه ضرورتی دارد فریب آمریکا را بخوریم و در زمین آنها بازی کنیم.

این نماینده مردم در مجلس دهم تصریح کرد: باید اذعان کرد نخست وزیر ژاپن، رییس جمهور فرانسه و غیره تلاش کردند با رایزنی زمینه گفتگوی واشنگتن و تهران را فراهم کنند در حالی که این امر رخ نخواهد داد زیرا هم اکنون مسئله مذاکره با آمریکا بر اساس شاخص ها و چارچوب کلی سیاست های کلی نظام امری امکان پذیر نیست.

سیاست فشار حداکثری در مقابل مردم ایران ارزشی ندارد

سخنگوی هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: باید یادآور شد سیاست فشار حداکثری در مقابل مردم ایران ارزشی ندارد و آمریکایی ها در اجرای این سیاستشان نیز با شکست مواجه خواهند شد.

به گزارش خبرگزاری خانه‌ملت، حضرت آیت‌‌الله خامنه‌ای صبح روز سه‌شنبه در ابتدای درس خارج فقه با اشاره به هوشیاری عمیق و تحسین‌برانگیز مردم در مقابل توطئه‌های دشمنان در چهار دهه گذشته، تنها راه علاج مشکلات کشور را تکیه به مردم و جوانان و جدی گرفتن ظرفیت‌های داخلی دانستند و با اشاره به طرح مجدد موضوع مذاکره از جانب آمریکایی‌ها، هدف آنها از ترفند مذاکره را تحمیل خواسته‌های خود و اثبات تأثیرگذاری فشار حداکثری بر ایران خواندند و تأکید کردند: سیاست فشار حداکثری در مقابل ملت ایران پشیزی ارزش ندارد و همه مسئولان جمهوری اسلامی یک‌صدا معتقدند که با آمریکا در هیچ سطحی مذاکره نخواهد شد./

پایان پیام
 

برچسب ها

آمریکا، آمریکا و اروپا، اخبار برگزیده، استکبار آمریکا، اسرائیل، ایالات متحده، صهیونیست، عربستان، متحدان اروپایی آمریکا