رضایی مطرح کرد ؛

فقط کشورهای کوچک سرسپرده در منطقه با آمریکا همراهی می کنند

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: انجام مذاکره، اعمال تحریم های جدید مالی و بانکی، قرار دادن نام های ایرانی در لیست های تروریستی و ... بخشی از سیاست های شکست خورده اتاق فکر کاخ سفید است.

  خانه ملت؛ محمد ابراهیم رضایی با اشاره به بیانات صبح امروز رهبر انقلاب مبنی بر اینکه هدف طرح مجدد موضوع مذاکره از جانب آمریکایی‌ها، ترفندی برای تحمیل خواسته‌های خود و اثبات تأثیرگذاری فشار حداکثری بر ایران است، گفت: مقامات آمریکایی هیچ خاطره خوبی از خودشان به جای نگذاشته اند که اکنون درصدد مذاکره مجدد باشند.

نماینده مردم خمین در مجلس شورای اسلامی در این خصوص، اظهار کرد: سیاست تابستان داغ، اعمال تحریم های جدید مالی و بانکی، قرار دادن نام های ایرانی در لیست های تروریستی و ... بخشی از سیاست های شکست خورده اتاق فکر کاخ سفید است.

فقط کشورهای کوچک سرسپرده در منطقه با آمریکا همراهی می کنند

وی با اشاره به اینکه مقامات آمریکایی طی چند مدت گذشته به کشورهای منطقه سفر کردند تا از این طریق فشار بیشتری وارد کنند، ادامه داد: این مهم در حالیست که هیچکدام از این کشورها جزء برخی از کشورهای کوچک سرسپرده با آنها همراهی نکردند که بیانگر این اقدام ایالات متحده است.

این نماینده مردم در مجلس دهم تصریح کرد: نباید فراموش کرد آمریکایی ها در ایجاد ائتلاف دریایی برای به اصطلاح حفاظت از آبراهه های خلیج فارس نیز با شکست مواجه شده و حتی اروپایی ها نیز با آنها همراهی نکردند.

ترامپ با کوبیدن بر طبل مذاکره می خواهد خودش را اهل دیپلماسی نشان دهد

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: بنابراین می توان اذعان کرد اکنون ترامپ و همپیمانانش بر طبل مذاکره می کوبند تا از این طریق خودشان را اهل دیپلماسی نشان دهند و در مقابل ایران را مقصر اصلی عدم حضور در میز مذاکره معرفی کنند که آن هم با خروج از برجام شکست خورده است.

به گزارش خبرگزاری خانه‌ملت، حضرت آیت‌‌الله خامنه‌ای صبح روز سه‌شنبه در ابتدای درس خارج فقه با اشاره به هوشیاری عمیق و تحسین‌برانگیز مردم در مقابل توطئه‌های دشمنان در چهار دهه گذشته، تنها راه علاج مشکلات کشور را تکیه به مردم و جوانان و جدی گرفتن ظرفیت‌های داخلی دانستند و با اشاره به طرح مجدد موضوع مذاکره از جانب آمریکایی‌ها، هدف آنها از ترفند مذاکره را تحمیل خواسته‌های خود و اثبات تأثیرگذاری فشار حداکثری بر ایران خواندند و تأکید کردند: سیاست فشار حداکثری در مقابل ملت ایران پشیزی ارزش ندارد و همه مسئولان جمهوری اسلامی یک‌صدا معتقدند که با آمریکا در هیچ سطحی مذاکره نخواهد شد./

پایان پیام

برچسب ها

آمریکا و اروپا، اخبار برگزیده، استمرار مذاکرات، تمدید مذاکرات