جاسمی مطرح کرد ؛

دفاع مقدس تجلی وحدت، ایثار

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت:دفاع مقدس الگویی برای همه دوران ها است و امروز بیش از همیشه به آن فرهنگ نیاز داریم.

 خانه ملت؛ سیدقاسم جاسمی با اشاره به هفته دفاع مقدس تصریح کرد: دفاع مقدس تجلی وحدت، ایثار و ترجیح دادن منافع جمعی به منافع شخصی بود و امروز و در شرایط فعلی کشور به این فرهنگ نیاز داریم، چراکه دشمنان قسم خورده نظام به دنبال در هم شکستن صفوف ملت هستند و اگر بتوانند وحدت را از بین ببرند می توانند به دیگر اهداف خود برسند.

وی افزود: امروز دشمنان نه با آتش بار و سلاح گرم بلکه با سلاح نفاق، دروغ و تحریم به ما حمله کرده اند و می خواهند ملت را از دستاورد ها نظام دلسرد و کاری کنند خون هایی در جنگ تحمیلی نثار شد فراموش شود لذا همه باید هوشیار باشند تا این اتفاق رخ ندهد.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس تاکید کرد:کسانی که به نوعی در دفاع مقدس حضور داشتند و خاطرات آن دوران را با خود دارند باید نقش متفاوتی در شرایط فعلی کشور ایفا کنند و با رفتار خود نشان دهند ایثار و روحیه جهادی و دوری از منفعت طلبی همچنان یک ارزش والای انسانی در کشور است.

وی خاطر نشان کرد: روحیه جهادی یعنی گذشتن از همه چیز برای هدف و شکست دشمن، امروز دشمن جنگ اقتصادی همه جانبه ای علیه ما آغاز کرده و باید همه مردم با روحیه جهادی در کنار هم با آن مقابله کنند و اجازه ندهند که دشمنان به این رفتار خود امیدوار شوند./

پایان پیام.

برچسب ها

اخبار برگزیده، حفظ آثار دفاع مقدس، دفاع مقدس، هفته دفاع مقدس