سالک کاشانی مطح کرد ؛

ضرورت تبعیت از فرامین رهبر انقلاب برای عبور از مشکلات

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: در شرایطی که دشمن جنگ فرهنگی را علیه کشورمان راه انداخته است، باید توجه به قرآن را تبلیغ و ترویج کنیم و آموزه های کتاب آسمانی در زندگی فردی و اجتماعی مان متجلی شود.

  خانه ملت؛ احمد سالک کاشانی  با اشاره به ضرورت توجه به ارزش‌های دفاع مقدس در زمینه‌های مختلف به ویژه در عرصه فرهنگی، گفت: هشت سال دوران دفاع مقدس حاوی مطالب و درس‌های بسیار مهمی برای ماست که باید در شرایط کنونی و در جنبه‌های مختلف زندگی فردی، خانوادگی و اجتماعی خود به آن‌ها توجه کرده و این مسائل را عملیاتی کنیم.

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ما باید از روحیه ایثار و فداکاری شهدا و ایثارگران دوران دفاع مقدس درس بگیریم، افزود: روحیه ایثار و گذشت جزء ارزش‌های مهم انسانی و الهی است که رزمندگان ما آن را در جبهه‌های جنگ به خوبی در نظر داشتند و به جهانیان نشان دادند که با ایثار و گذشت می‌توان با دشمنان مقابله کرد.

مردم باید ارزش‌های دفاع مقدس را زنده نگه دارند

وی ادامه داد: در شرایط کنونی که کشور ما دارای مشکلاتی چون تورم، گرانی، بی‌اخلاقی برخی افراد در فضای مجازی و گسترش آسیب‌های اجتماعی است، ضرورت دارد که مردم ارزش‌های دوران دفاع مقدس را همواره زنده نگه دارند.

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه اطاعت‌پذیری از محور حاکمیت دینی یعنی ولایت فقیه و ولی امر مسلمین بسیار حائز اهمیت و تضمین‌کننده تداوم انقلاب اسلامی و دفاع مقدس است، افزود: این مسئله را با مطالعه متن زندگی شهدا و ایثارگران می‌توانیم به دست آوریم و در تمام وصیت‌نامه‌های آنان بر ضرورت اطاعت از ولی امر مسلمین تاکید شده است.

ضرورت تبعیت از فرامین رهبر انقلاب برای عبور از مشکلات

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: در شرایط کنونی که دشمن تحریم‌های متعدی را علیه کشورمان اعمال کرده است، ما باید برای برون رفت از رکود اقتصادی و تورم، از تدابیر مقام معظم رهبری به ویژه دستورات ایشان درباره اجرای اقتصاد مقاومتی تبعیت کنیم.

سالک یادآور شد: فرهنگ قرآن یکی دیگر از ارزش‌های برجسته‌ دوران دفاع مقدس است که توجه به آن در جبهه‌ها موج می‌زد و ما باید در دورانی که دشمن جنگ فرهنگی را هم علیه کشورمان راه انداخته است، توجه به قرآن را تبلیغ و ترویج کنیم و آموزه‌های کتاب آسمانی در زندگی فردی و اجتماعی‌مان متجلی شود.
 

برچسب ها

اثرات اقتصادی و اجتماعی، اخبار برگزیده، اسناد دفاع مقدس، بودجه دفاعی، رهبر انقلاب، رهبر معظم انقلاب