کمالی پور مطرح کرد ؛

آمریکایی ها اقتدار نیروهای مسلح و سپاه پاسداران ما را می دانند

نایب رئیس کمیسیون حقوقی قضائی مجلس گفت: آمریکا بیشتر به دنبال جنگ روانی و مشغول کردن کشورهای دنیا است،به دلیل خیانت هایی که آمریکا در اقصی نقاط خاورمیانه انجام می دهد.

 خانه ملت؛ یحیی کمالی پور با اشاره به موافقت ترامپ برای اعزام نیروی نظامی به منظور حفاظت از عربستان گفت: آمریکا به دنبال منافع خود در منطقه است و هر چیزی را آمریکا تقویت کند آن را تعقیب می کند.

وی افزود: وقتی که عربستان برای حفاظت از صادرات نفت و جایگاه های نفتی اش تقاضای کمک کرد، بلافاصله آمریکا به جای اینکه از هم‌پیمانش حمایت کند، اعلام کرد که اگر به شما کمک کنم ، باید پولش را به ما بدهید.

نماینده مردم جیرفت و عنبرآباد در مجلس با اشاره به تنش های آمریکا در منطقه، مطرح کرد: آمریکا خودش قائله را در منطقه ایجاد می کند و آمریکا یک سری ایادی که در منطقه پرورش داده را مامور می کند تا تشنج در منطقه ایجاد کنند، سلاح هایش را بفروشد و هم از کشورهایی که ثبات سیاسی و حاکمیتی ندارند ،پول بیشتری بگیرد و مطمئنا این هم راه به جایی نخواهد برد.

آمریکایی ها اقتدار نیروهای مسلح و سپاه پاسداران ما را می دانند

این نماینده مردم در مجلس دهم تاکید کرد: آمریکا در راستای منافع خودش به منطقه نیرو می فرستد و می‌خواهد به دوشیدن کشورهای عربی منطقه ادامه دهد و منافع بیشتری را به جیب بزند.

وی با بیان اینکه مطمئنا نیروهای آمریکایی قدرت این را ندارند که در منطقه به صورت مستقیم و جنگ مسلحانه با کشور ما مواجه شوند تاکید کرد: آمریکایی ها اقتدار نیروهای مسلح و سپاه پاسداران ما را می دانند و تا این لحظه هم هر اقدامی که آنها انجام دادند با برخورد قاطعانه سبزپوشان سپاه و نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ما رو به رو شده اند.

کمالی پور ادامه داد: ما به جایی رسیده ایم که اگر بخواهند به حریم ما تجاوز کنند و یا حریم کشورمان را مورد خطر قرار بدهند،برخورد قاطعانه ای داشته باشیم ، آن دوران گذشته است که بخواهیم از اینها بترسیم.

آمریکا بیشتر به دنبال جنگ روانی و مشغول کردن کشورهای دنیا است

نماینده مردم جیرفت درمجلس ادامه داد: آمریکا بیشتر به دنبال جنگ روانی از یک طرف و از طرف دیگر مشغول کردن کشورهای دنیا است ،به دلیل خیانت هایی که آمریکا در اقصی نقاط خاورمیانه انجام می‌دهد.
وی  با بیان اینکه برخی از کشورهای عربی باید بدانند آمریکا نمی‌تواند پشتوانه قوی برای آنها باشد، تصریح کرد: آمریکا تا زمانی که آنها پول داشته باشند؛ رفیقشان است و وقتی نداشته باشند،کنارشان می گذارد.

نایب رئیس کمیسیون حقوقی قضائی مجلس با بیان اینکه آمریکا در طول تاریخ بشر از سرسپردگانی که بیشتر از عربستان هم هزینه کردند و سرسپرده تر بودند؛ وقتی بلااستفاده شدند، آنها را کنار زد؛ مانند صدام و محمدرضاشاه خائن و بسیاری از افراد دیگر؛ بنابراین کشورهای عربی باید بدانند که دیر یا زود آنها را کنار می زند، آمریکا پشتیبان مطمئنی برای آنها نخواهد بود و آنها باید برای ثبات و امنیت منطقه با کشورهای همسایه رابطه قوی تری داشته باشند./

پایان پیام

برچسب ها

آمریکا، آمریکا و اروپا، اخبار برگزیده، استکبار آمریکا، بودجه دفاعی، تقویت بنیه دفاعی، جنگ، سپاه