ذوالنوری مطرح کرد ؛

هدف آمریکایی ها از مذاکره با ایران محدود کردن توان موشکی ایران است

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: آمریکایی ها می خواهند از طریق مذاکره امتیازگیری کنند و قطعا؛ هیچ انسان عاقلی در چنین شرایطی با آمریکا مذاکره نمی کند.

  خانه ملت؛ مجتبی ذوالنوری در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه چرا دولتمردان با توجه به اینکه رهبری انقلاب بارها بر عدم مذاکره با آمریکایی‌ها تاکید کردند، اصرار بر مذاکره مجدد با آمریکا را دارند، اشاره و اظهار داشت: قطعا، مذاکره‌ای از سوی جمهوری اسلامی ایران با آمریکا صورت نخواهد گرفت.

رهبری انقلاب و ملت بزرگ ایران اجازه مذاکره را به کسی نمی‌دهند

وی در ادامه افزود: دلیل عدم مذاکره ایران با آمریکا هم این است، که رهبری انقلاب و ملت بزرگ ایران این اجازه را به کسی نمی‌دهند؛ بنابراین مذاکره با آمریکا کان لم یکن است.

عدم مذاکره با آمریکا جز مقوله‌های مهم، سیاست‌های کلان نظام است

وی  تصریح کرد: عدم مذاکره با آمریکا جز مقوله‌های مهم، سیاست‌های کلان نظام است؛ چرا که هدف و خروجی مذاکره هم از سوی دشمن مشخص است.

هدف آمریکایی‌ها از مذاکره با ایران محدود کردن توان موشکی و هسته کشورمان است

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس به اهداف اصلی آمریکایی‌ها از مذاکره با ایران اشاره و تاکید کرد: هدف مذاکره آمریکایی‌ها با ایران برطرف کردن مشکلات نیست، بلکه به دنبال مذاکره هستند تا اهداف از پیش تعیین شده خود را از قبیل توان هسته‌ای، توان دفاعی و حضور ما را در منطقه محدود کنند.

آمریکایی‌ها می‌خواهند از طریق مذاکره امتیازگیری کنند

نماینده مردم قم در ادامه افزود: آمریکایی‌ها می‌خواهند از طریق مذاکره امتیازگیری کنند و قطعا؛ هیچ انسان عاقلی در چنین شرایطی با آمریکا مذاکره نمی‌کند./

پایان پیام

برچسب ها

اخبار برگزیده، انرژی هسته ای، توافق جامع هسته ای، توافق هسته ای، حقوق هسته ای، سلاح هسته ای