حضرتی مطرح کرد ؛

بررسی مشکلات بورس پایه درمجلس

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس از تشکیل کمیته ای جهت بررسی دقیق اتفاقات اخیر در بورس پایه خبر داد و گفت: هرگونه ضعف، نقصان و اجحاف در حوزه بورس پایه توسط کمیته مورد بررسی قرار می گیرد.

 خانه ملت ؛ الیاس حضرتی  در تشریح جلسه روز دوشنبه (7 مهرماه) کمیسیون اقتصادی مجلس از بررسی اتفاقات اخیر در بورس پایه با حضور رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار، سهامداران بورس، کارشناسان مرکز پژوهش‌های مجلس و... خبر داد.

نماینده مردم تهران، ری، شمرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: از آنجا که نگرانی‌هایی در میان برخی از سهامداران بازار بورس پایه به وجود آمده است، باوجود صحبت با ریاست کل بورس ایران در هفته های اخیر، به جهت بررسی مفصل و دقیق و پاسخگویی به نگرانی‌های مردم امروز جلسه ویژه‌ای دراین خصوص با حضور رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار برگزار کردیم.

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه به منظور احترام و ارزش قائل شدن به افکار عمومی و ذی‌نفعان، اتفاقات اخیر در بورس پایه امروز به طور ویژه در کمیسیون بررسی شد، افزود: همچنین کمیته‌ای جهت بررسی دقیق موضوع ازسوی کمیسیون اقتصادی مجلس تشکیل خواهد شد تا درصورت تشخیص ضعف، نقصان و اجحاف موضوع را مورد بررسی قرار دهند./

پایان پیام

برچسب ها

آسیب شناسی اقتصاد، اخبار برگزیده، بازار بورس، بورس