رحیمی جهان آبادی مطرح کرد ؛

فساد سیستماتیک، عامل نابودی درونی رژیم صهیونیستی شده است

جلیل رحیمی جهان آبادی اعتقاد دارد اسرائیلی ها از تیرگی روابطشان با ایران سوء استفاده می کنند تا خودشان را به کشورهای عربی منطقه نزدیک کرده و به سمت عادی سازی روابط حرکت کنند.

  خانه‌ملت؛ جلیل رحیمی جهان آبادی در خصوص طرح رژیم صهیونیستی برای عادی سازی روابط با کشورهای عرب حوزه‌ خلیج فارس، گفت: اسرائیلی ها یکی از فلاکت‌بار ترین مقاطع زمانی خودشان را پشت سر می گذارند.

نماینده مردم تربت جام، تایباد و باخرز در مجلس شورای اسلامی در این راستا، تصریح کرد: در واقع زمانی گسترش و توسعه سرزمینی، بهبود روابط با کشورهای منطقه و جهان برای رژیم صهیونیستی مهم محسوب میشد اما اکنون در تلاش هستند هویت و موجودیت خودشان را حفظ کنند.

فساد سیستماتیک، موجب نابودی درونی رژیم صهیونیستی شده است

وی ضمن بیان اینکه دو مولفه مهاجرت معکوس و فساد سیستماتیک، موجب نابودی درونی این رژیم جعلی شده است، ادامه داد: همچنین علی رغم اینکه چندین دهه از عمر ننگین این رژیم در خاورمیانه می گذرد، هنوز کشورهای نزدیک به این رژیم به دلیل فشار افکار عمومی حاضر به اعلام علنی حمایت خودشان نیستند.

این نماینده مردم در مجلس دهم با اشاره به اینکه مشکل رژیم صهیونیستی صرفا مربوط به ایران نیست زیرا بیش از یک میلیارد مسلمان در جهان وجود دارند که دیدگاهشان نسبت به این رژیم جعلی مشخص است، اظهار کرد: به عبارتی اسرائیلی ها از تیرگی روابطشان با کشورمان سوء استفاده می کنند تا خودشان را به کشورهای عربی منطقه نزدیک کنند.

منافع کشورهای حاشیه خلیج فارس با ایران مانع عادی سازی روابطشان با اسرائیل شده است

رئیس کمیته بین‌الملل کمیسیون قضائی و حقوقی مجلس شورای اسلامی افزود: شاید بتوان گفت برخی از کشورهای عربی، روابط خیلی مناسبی با ایران ندارند اما آنچنان اشتراکات فرهنگی و دینی و همچنین منافع امنیتی، اقتصادی و سیاسی دارند که نمی توانند دوستی با رژیم منحوسی را بپذیرند.
وی  با اشاره به اینکه امروزه ایران نقش اثرگذاری در منطقه دارد، خاطرنشان کرد: می توان اذعان کرد تنش های کنونی رخ داده با ایران قابل برطرف شدن است و بر این اساس مشاهده می شود کشورهای مختلفی درصدد بهبود روابط هستند. از این رو رژیم صهیونیستی با چنین وضعیتی در مسیری قدم می گذارد که منجر به نتیجه مطلوب نخواهد شد و توافقنامه‌ دوجانبه با کشورهای عرب حاشیه خلیج فارس نیز منعقد نمی شود.

به گزارش خبرگزاری خانه‌ملت، وزیر خارجه رژیم صهیونیستی طرحی گسترده به کشورهای عرب حاشیه خلیج فارس به منظور امضای توافقنامه‌ای دوجانبه بین آنها و رژیم صهیونیستی اعطا کرده است./

پایان پیام

برچسب ها

اخبار برگزیده، اسرائیل، خاورمیانه، خلیج فارس، نام خلیج فارس