علاالدین بروجردی مطرح کرد؛

سوریه در مبارزه با داعش با جدیت عمل کرده است

نماینده بروجرد در مجلس گفت: حمله به خاک سوریه غیر قابل قبول بوده، است ، که امیدواریم ترکیه هر چه سریعتر این سیاست را تغییر بدهد و نیروهای خود را از این کشور خارج کند.

خانه ملت؛ علاالدین بروجردی به حمله نظامی ترکیه علیه کردهای سوریه و همچنین خروج نظامیان آمریکایی از شمال این کشور اشاره کرد و گفت: آنچه که برای ما مهم است، این بوده که هرگونه تجاوزی را به هر کشوری را نمی‌توانیم بپذیریم.

حمله به سوریه غیر قابل قبول است

وی در ادامه افزود: با توجه به اینکه سوریه یک کشور مستقل و عضو سازمان ملل متحد است؛ حمله به خاک این کشور غیر قابل قبول بوده، که امیدواریم ترکیه هر چه سریعتر این سیاست را تغییر بدهد و نیروهای خود را از این کشور خارج کند.

سوریه در مبارزه با داعش با جدیت عمل کرده است

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس تصریح کرد: طبیعتا؛ حفظ امنیت سوریه بر عهده دولت این کشوراست و تاکنون هم دولت سوریه نشان داده که در مبارزه با تروریسم و داعش با جدیت فراوانی عمل کرده است.

مشکلات موجود در سوریه را خود دولت سوریه برطرف می‌کنند

نماینده مردم بروجرد تصریح کرد: به هر صورت ساکنان ملت سوریه از هر قومیتی که باشند "چه کرد و چه عرب" بخشی از ملت سوریه هستند؛ بنابراین هرگونه معظلی هم در این زمینه وجود داشته باشد، دولت سوریه بایستی آن را برطرف کند، نه اینکه یک دولت خارجی بخواهد در آن دخالت کند./

پایان پیام
 

برچسب ها

آمریکا، آمریکا و اروپا، اخبار برگزیده، بحران سوریه، حل بحران سوریه، سوریه