بروجردی مطرح کرد ؛

آمریکا درصورت کوچک ترین اقدام نظامی، پشیمانی سختی را برای خود رقم خواهد زد

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس معتقد است هیأت حاکمه آمریکا هرگز حماقت حمله نظامی به ایران را نخواهد کرد و درصورت کوچک ترین اقدام، پشیمانی سختی را برای خود رقم خواهد زد.

 خانه ملت؛ علاءالدین بروجردی در واکنش به تهدید اخیر ترامپ به حمله نظامی به ایران، گفت: رجزخوانی های ترامپ در منطقه تازگی ندارد.

آمریکا تمام تلاش خود برای ایجاد بی‌ثباتی در منطقه را انجام داد

نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس شورای اسلامی بر همین اساس تصریح کرد: ترامپ که از آغاز دوره ریاست جمهوری، شخصیت نامتعادلی را از خود در داخل آمریکا و خارج از این کشور و در عرصه بین الملل بروز داده، مجموعه ای از تناقض ها و مواضع غیرمتعادل است.

وی در ادامه با بیان اینکه ترامپ و آمریکایی ها به خوبی می دانند که هیچ اقدامی در سوریه و عراق برای پاکسازی داعش انجام ندادند، عنوان کرد: آمریکا از تمام ظرفیت های خود و هم پیمانان مرتجع منطقه ای استفاده کرد تا حاکمیت تروریست های داعش را در منطقه تثبیت کند.

بروجردی ادامه داد: در نهایت پروژه تقویت تروریست ها در منطقه برای ایجاد ناامنی، به طور کامل شکست خورد و اکنون آمریکایی ها به خوبی می دانند که سهم جمهوری اسلامی ایران در شکست آمریکا در این پروژه ها به چه میزان است.

این عضو فراکسیون مستقلین ولایی مجلس دهم در ادامه با تأکید بر اینکه مجموعه هیأت حاکمه آمریکا هیچ گاه دست به این حماقت بزرگ تاریخی نخواهد زد، اظهار داشت: قطعا هرگونه اقدام نظامی علیه ایران، پاسخی بسیار فراگیرتر از مرزهای جمهوری اسلامی ایران را برای آنها به دنبال خواهد داشت.

کوچک‌ترین اقدام نظامی علیه ایران، پشیمانی سختی برای آمریکا در پی خواهد داشت

وی افزود: آمریکا در صورت ذره ای اقدام نظامی علیه جمهوری اسلامی به سختی پشیمان و بسیاری از منافع نامشروع آنها در منطقه، دچار آسیب های جبران ناپذیری خواهد شد.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در پایان خاطرنشان کرد: جمهوری اسلامی به هیچ وجه علاقمند به ایجاد فضای جنگی در منطقه نیست اما امروز بیش از هر زمان دیگری جمهوری اسلامی ایران برای دفاع قدرتمندانه و تهاجمی آمادگی دارد و بازی با آتش در این منطقه حساس قطعا به ضرر آمریکا تمام خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، رئیس جمهور آمریکا روز گذشته در جمع خبرنگاران مدعی شده که ممکن است علیرغم تلاش برای خروج از جنگ ها، به جنگی هم وارد شود و آن جنگ علیه ایران خواهد بود و اگر ایران کاری بکند آنچنان ضربه ای خواهد دید که هرگز تا پیش از این ندیده است./

پایان پیام

برچسب ها

آمریکا، آمریکا و اروپا، اخبار برگزیده، استکبار آمریکا، رژیم صهونیستی، رژیم صهیونیستی، صهیونیست