بروجردی مطرح کرد ؛

کنفرانس امنیتی بحرین فاقد ارزش سیاسی- امنیتی است

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اعتقاد دارد برگزاری کنفرانس امنیتی بحرین با محوریت تامین امنیت خلیج فارس مصداق "آب در هاون کوبیدن" است.

 خانه‌ملت؛ علاءالدین بروجردی در رابطه با برگزاری کنفرانس امنیتی بحرین با محوریت تامین امنیت خلیج فارس، گفت: به نظر می رسد باید نام این کنفرانس را به ایجاد ناامنی در خلیج فارس تغییر دهند زیرا سیاست کشورهایی مانند آمریکا و همپیمانان آنها مانند رژیم صهیونیستی همواره ترویج خشونت و تنش زایی است.

هدف ایجاد ائتلاف نظامی، دوشیدن برخی دولت های عربی است

نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی در این راستا تصریح کرد: در این بین نباید فراموش کرد طرح ایجاد ائتلاف نظامی برای تامین امنیت منطقه خلیج فارس از سوی کاخ سفید مطرح شده که هدف اصلی آن گرفتن امتیاز بیشتر از برخی کشورهای عربی، فروش سلاح بیشتر و همچنین دوشیدن دولت های آنها است.

وی ادامه داد: باید اذعان کرد برگزاری کنفرانس امنیتی بحرین "آب در هاون کوبیدن است" و قطعا هیچ اثر مثبتی در تامین امنیت منطقه خصوصا خلیج فارس نخواهد داشت.

کنفرانس امنیتی بحرین فاقد ارزش سیاسی- امنیتی است

این نماینده مردم در مجلس دهم اظهار کرد: حفظ امنیت خلیج فارس منهای ایران به هیچ وجه عملی و امکانپذیر نیست لذا کنفرانس یاد شده فاقد ارزش سیاسی- امنیتی است.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در خصوص حضور هیات رژیم صهیونییتی در کنفرانس بحرین، خاطرنشان کرد: رژیم صهیونیستی طی سال های گذشته تلاش کرده نفوذ خود در منطقه را افزایش دهد از این رو درصدد بهره بردن از ضعف برخی کشورهای حاشیه خلیج فارس است./

پایان پیام

برچسب ها

آمریکا، اخبار برگزیده، امنیت، بحرین، عربستان