نقوی حسینی مطرح کرد ؛

مهمترین دستاورد ۱۳ آبان نهادینه شدن مبارزه با استکبار به عنوان یک ارزش است

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت :مهمترین دستاورد ۱۳ آبان نهادینه شدن مبارزه با استکبار جهانی به عنوان یک ارزش در همه وجود ایرانیان است.

  خانه ملت؛سید حسین نقوی حسینی در آستانه 13 آبان "روز ملی استکبار ستیزی" گفت: تبعید امام خمینی(ره)، کشتار دانش آموزان انقلابی و تسخیر لانه جاسوسی توسط دانشجویان پیرو خط امام(ره) در سال های مختلف، سه اتفاق بزرگی بود که در این روز رخ داد و موجب شد تا این روز به عنوان یکی از بزرگترین روزهای تاریخ انقلاب اسلامی ایران مطرح شود.

وی با اشاره به نام گذاری روز 13 آبان به عنوان روز مبارزه با استکبار جهانی ادامه داد: مهمترین دستاورد این روز نهادینه شدن مبارزه با استکبار به عنوان یک ارزش در همه وجود ایرانیان است.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: اگر امروز از مردم نظرسنجی شود بیش از 80 درصد می گویند در مقابل زورگویی ها، تحریم های ظالمانه و قلدرمآبی های آمریکا باید ایستاد.

وی افزود: این نظر طیفی های مختلف جامعه بوده و ممکن است برخی از آنها که چنین نظری دارند، نه تنها به دولت جمهوری اسلامی اعتقادی نداشته باشند بلکه منتقد هم باشند ولی این ارزش در آن ها وجود دارد که باید در مقابل استکبار ایستادگی کرد.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی خاطر نشان کرد: بنابراین مهمترین دستاورد 13 آبان تقویت روحیه نهادینه شده در ملت ایران مبنی بر مبارزه و ایستادگی در برابر استکبار جهانی است ./
 

برچسب ها

13آبان، آمریکا، آمریکا و اروپا، اخبار برگزیده، استکبار آمریکا، برنامه جامع اقدام مشترک (برجام)، تحریم، تحریم اقتصادی