خبر

مسیر شما: اخبار وزارت ارشاد و صداوسیما موظف به حمایت از فیلم های ضدآمریکایی شدند
وزارت ارشاد و صداوسیما موظف به حمایت از فیلم های ضدآمریکایی شدند

سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس از تصویب طرح الزام وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به حمایت از ساخت فیلم های ضدآمریکایی در کمیسیون متبوعش خبر داد.

  خانه ملت ؛  بررسی طرح الزام وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به حمایت از ساخت فیلم های ضدآمریکایی در دستور کار کمیسیون فرهنگی مجلس قرار داشت که که کلیات و ماده واحده این طرح با رأی اعضای کمیسیون فرهنگی مجلس به تصویب رسید.

فاطمه ذوالقدر نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی افزود: بر این اساس وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و صدا و سیما موظف به حمایت از ساخت فیلم‌های ضد آمریکایی شدند.

وی افزود : براساس ماده واحده این طرح؛ وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و صداوسیما موظف به حمایت مادی و معنوی در جهت تولید فیلم‌های سینمایی و فیلم‌های مستند ضدآمریکایی با موضوعات اقدامات ضد حقوق بشری آمریکا، نقش آمریکا در گسترش تروریسم داعش و دیگر گروه‌های تروریستی و جنگ‌های دولت استکباری آمریکا علیه دیگر ملت‌ها برای مخاطب داخلی و بین‌المللی است.

سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس یادآور شد: این طرح نظر به جنایات گسترده ضد حقوق بشری آمریکا در کشورهای جهان و ضرورت شناساندن چهره ظالمانه آمریکا در فضای فرهنگی و هنری در دستور کار کمیسیون فرهنگی مجلس قرار گرفت./

پایان پیام

نظر شما
مشخصات خبر