جاسمی مطرح کرد ؛

طرح استیضاح ترامپ از سوی دموکرات ها "فرمالیته" است

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس معتقد است که طرح استیضاح ترامپ از سوی دموکرات ها یک حرکت نمایشی و فرمالیته است و شاید هدف از این کار این ها نقد عملکرد ترامپ باشد.

  خانه ملت؛ قاسم جاسمی به طرح استیضاح ترامپ از سوی دموکرات‌ها اشاره کرد و گفت: معتقدم که این مسئله یک بازی سیاسی بوده که از سوی دموکرات‌ها طراحی شده است.

استیضاح ترامپ انجام نخواهد شد

وی در ادامه افزود: کنگره آمریکا و کسانی که دست‌اندرکار امر انتخابات آمریکا هستند، می‌خواهند با این کارشان بگویند که ما مهد دموکراسی و مردمسالاری و... هستیم و اگر رئیس جمهور آمریکا هم بخواهد تخطی از قانون انجام دهد و در واقع مسیر خود را بیراهه برود ما این استیضاح را انجام می‌دهیم.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس تصریح کرد: مطمئن باشید که اسیضاح ترامپ انجام نخواهد شد؛ یعنی با طرح استیضاح به دنبال افکار عمومی دنیا هستندخواهند کرد و دموکرات‌ها بیشتر دنبال این موضوع هستند و خیلی هم جدی نیست.

پشتوانه‌های ترامپ پر قدرت تر از دموکرات‌ها

نماینده مردم کرمانشاه در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه هدف دموکراتها از طرح استیضاح بیرون راندن ترامپ از گردونه انتخابات آمریکا نیست، تاکید کرد: شاید هدف از طرح استیضاح هم این مسئله باشد که ترامپ را با طرح استیضاح از گردونه انتخابات دور کنند، اما پشتوانه‌هایی که ترامپ در آمریکا دارد خیلی پر قدرت تر از دموکراتها هستند؛ یعنی آنها این اجازه را نمی‌دهند که ترامپ از گردونه انتخابات خارج شود.

این نماینده مردم در مجلس دهم در ادامه افزود: شاید به حسب ظاهر دموکرات‌ها با طرح استیضاح ترامپ به دنبال این موضوع باشند که عملکرد رئیس جمهور را نقد کنند و کارکردش را زیر سوال ببرند، اما در حقیقت طرح استیضاح ترامپ از سوی دموکرات‌ها فرمالیته است./

پایان پیام

برچسب ها

آمریکا، آمریکا و اروپا، اخبار برگزیده، انتخابات، برنامه جامع اقدام مشترک (برجام)