23 آبان ماه برگزار می شود؛

آیین بزرگداشت زنده یاد دکتر محمدحسین ملایری

آیین بزرگداشت زنده یاد دکتر محمدحسین ملایری پنجشنبه 23 آبان ماه برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی، آیین بزرگداشت زنده یاد دکتر محمدحسین ملایری همزمان با چهلمین روز درگذشت این اندیشمند، پنج شنبه 23 آبان ماه در سالن همایش های کوثر برگزار خواهد شد.

شایان ذکر است مرحوم دکتر محمد حسین ملایری، شامگاه یکشنبه ششم مهرماه در سن 68 سالگی بر اثر ایست قلبی چشم از جهان فروبست، دکتر حسن روحانی نیز در پیام تسلیت خود، درگذشت وی را ضایعه ای برای جامعه علمی عنوان کرد.

از جمله مسئولیت های مرحوم دکتر ملایری می توان به معاونت صنایع سلولزی وزارت صنایع در دوران دفاع مقدس، عضو موسس مرکز پژوهش های مجلس و معاونت این مرکز و مشاور ویژه رئیس مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام به مدت 15 سال اشاره کرد.

راه اندازی نخستین روزنامه الکترونیکی ایران به نام «خانه ملت» و انتشار مجلات و نشریات تخصصی و پژوهشی در حوزه صنعت، فلسفه و حکمت از دیگر اقداماتی است که در کارنامه دکتر ملایری ثبت شده است.

گفتنی است آیین بزرگداشت دکتر ملایری با هدف شناخت و بررسی ابعاد مخلتف شخصیتی ایشان، پنجشنبه 23 آبانماه از ساعت 15الی17 در مرکز همایش های کوثر واقع در میدان فلسطین برگزار خواهد شد.
 

برچسب ها

اخبار برگزیده