حسینی کیا مطرح کرد ؛

طرح مدیریت مصرف سوخت،مانع افزایش قیمت کالا ها و خدمات می شود

موافقان دوفوریت طرح ممنوعیت افزایش قیمت کالا و خدمات معتقدند که تصویب این طرح از افزایش قیمت کالاها و خدمات کاسته و جلوی خسارت های احتمالی را می گیرد.

  خانه ملت؛  سیدجواد حسینی کیا در نشست علنی نوبت عصرروز یکشنبه( 3 آذرماه) مجلس شورای اسلامی در موافقت با دوفوریت طرح ممنوعیت افزایش قیمت کالا و خدمات در طرح مدیریت مصرف سوخت گفت: بی‌تردید پرداخت مابه التفاوت درآمدهای حاصل از افزایش قیمت بنزین به فقرا و نیازمندان یکی از دلایل اصلی سهمیه بندی و افزایش قیمت بنزین بود.

حسینی کیا با بیان اینکه افزایش قیمت بنزین باعث افزایش قیمت کالاها و خدمات شده است، افزود: اگر نتوانیم با کاری جهادی و انقلابی، مانع افزایش قیمت کالا و خدمات شویم، این افزایش قیمت قشر ضعیف جامعه را تحت تاثیر قرار می دهد.

نماینده مردم سنقر و کلیایی در مجلس با بیان اینکه طرح افزایش قیمت کالا و خدمات در طرح مدیریت مصرف سوخت،مانع افزایش قیمت کالا‌ها و خدمات می‌شود، افزود: با تصویب این طرح منابع مالی حاصل از دریافت جریمه‌ها نیز صرف نیازمندان می‌شود.

حسینی کیا خاطرنشان کرد: طرح ممنوعیت افزایش قیمت کالا و خدمات در راستای کمک به نیازمندان و افراد ضعیف جامعه بوده و بی تردید برای شرایط فعلی کشور فوریت محسوب می شود تا آرامش به جامعه داده شود.

در ادامه هادی قوامی نیز در موافقت با دوفوریت طرح مذکور بیان کرد: با توجه به افزایش و سهمیه بندی قیمت بنزین، درآمد فقرا به شکل قابل توجهی کاهش یافته، در نتیجه رفاه جامعه نیز تحت تاثیر قرار گرفته است.

هادی قوامی  افزایش قیمت کالا و خدمات به بهانه افزایش قیمت بنزین را یکی از نگرانی های مردم جامعه دانست و اظهار کرد: اکثر ناآرامی ها و شلوغی های اخیر کشور در مناطق پایینی شهرها و توسط اقشار ضعیف جامعه بوده است، بنابراین نباید اجازه دهیم قیمت بنزین بر قیمت کالاهای دیگر تاثیرگذار باشد.

هادی قوامی  تصریح کرد: جلوگیری از افزایش قیمت کالاها و خدمات کاری جهادی بوده و فشار اقتصادی را از طبقات مختلف جامعه به ویژه قشر ضعیف کاسته و جلوی خسارت های احتمالی را می گیرد./

برچسب ها

اخبار برگزیده، بنزن، بنزین، کالاها، کالاهای اساسی، کالاهای تولیدی