داوود محمدی تشریح کرد ؛

وحدت از نمادهای پیروزی ملت است

نماینده مردم تهران در مجلس، بر ضرورت حفظ وحدت در جهان اسلام تاکید کرد.

  خانه ملت؛ داوود محمدی  با اشاره به شرایط منطقه گفت: دشمنان ازتمام امکانات و وسایل ارتباطى برای ایجاد اختلاف و تفرقه میان مسلمانان استفاده می‌کنند، به همین دلیل باید هوشیار بود تا در بین مسلمانان، عده‌ ای آلت دست دشمنان نظام نشوند .

عضو کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلسادامه داد: اتحاد شیعیان و اهل تسنن در جهان اسلام زبانزد جهانیان است و ایران اسلامی به عنوان طلایه‌دار وحدت اسلامی توانسته جهانیان را با دین اسلام به خوبی آشنا سازد.

محمدی با اشاره به ضرورت هوشیاری در برابر توطئه‌های دشمن تصریح کرد: انقلاب اسلامی ایران خوشبختانه توانسته با حفظ وحدت اسلامی به موفقیت‌ها و پیشرفت‌های بسیار دست یابد و در برابر تهدیدات روزافزون دشمنان ایستادگی کند.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس در ادامه با تاکید براینکه وحدت یکی از نمادهای پیروزی هرملت است، مطرح کرد: انقلاب اسلامی به برکت خون شهدا و رهبری امام راحل و همچنین مقام معظم رهبری در خارج از مرزها توانسته نقشه‌های شوم مستکبران را خنثی کند.

وی با یادآوری ضرورت وحدت میان مسلمانان خاطرنشان کرد: آحاد جامعه باید با در نظر گرفتن اصل وحدت حرکت کنند و با همیاری یکدیگر این اصل را بین مسلمانان جهان گسترش دهند./

پایان پیام

برچسب ها

اخبار برگزیده، تهدید، تهدیدها، تهدیدها و فرصت ها، وحدت، وحدت اسلامی