موسوی لارگانی مطرح کرد ؛

ضرورت حرکت به سمت اقتصاد مقاومتی

موسوی لارگانی گفت: رهبر معظم انقلاب بارها به صورت شفاف فرمودند و آن هم مسئله اقتصاد مقاومتی است که قطعا با گسترش و بسط آن در کشور می شود مشکل فعلی اقتصاد را برطرف کرد.

  خانه ملت؛ سیدناصر موسوی لارگانی به راه برون رفت از وضعیت فعلی اقتصاد اشاره کرد و گفت: راه برون رفت از وضعیت فعلی اقتصاد، فعال شدن اقتصاد کشور است و البته از همه مهم‌تر حرکت به سمت اقتصاد مقاومتی خواهد بود.

این نماینده مجلس دهم  در ادامه افزود: چند سالی است که رهبر انقلاب آن را مشخص کردند که اتفاقا خیلی هم به صورت شفاف بیان شده و آن هم مسئله اقتصاد مقاومتی است و با گسترش و بسط آن در کشور می‌شود مشکل فعلی اقتصاد را برطرف کرد.

موسوی لارگانی  گفت: رهبر معظم انقلاب در 2 سال گذشته بحث حمایت از کالای ایرانی و رونق تولید را مطرح کردند که اگر این مسائل در کشور به نحوه ویژه ای اجرا شوند؛ قطعا اقتصاد کشور به جایگاه اصلی خود بازمی‌گردد.

وی اظهار کرد: یکی از تولیدات کشور ما همین بنزین و گازوئیل هستند که اگر تولید این حامل‌های انرژی افزایش پیدا کنند هم اشتغال و هم اقتصاد ما رونق پیدا می‌کند و در ضمن باعث می‌شود که وابستگی‌های ما هم کمتر شود./

پایان پیام

برچسب ها

آسیب شناسی اقتصاد، آینده تحریم های اقتصادی در اقتصاد جهانی، اثرات اقتصادی و اجتماعی، اخبار برگزیده، ارزش اقتصاد