یوسفیان ملا مطرح کرد ؛

ظرفیت ها و زمینه های حضور بسیج

یوسفیان ملا معتقد است بسیج به عنوان نیرویی که رابطه استخدامی با دستگاه ها ندارد در تمامی زمینه ها پای کار بوده و در کنار دستگاه های لشگری و کشوری مشغول خدمت است.

 خانه‌ملت؛ عزت الله یوسفیان ملا با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در جمع بسیجیان به مناسبت بزرگداشت هفته بسیج، گفت: بسیج پدیده جدید و تازه ای در امور اجرایی کشور است که می تواند برای امور اجرایی همراه و کمک دولت باشد و حد و مرزی در این زمینه نداشته و رابطه استخدامی نیز با دستگاه ها ندارد.

یوسفیان ملا در ادامه با بیان اینکه در هر کشوری نیروی نظامی برای حفاظت امنیت آن کشور حضور دارد اما اگر در حوزه های دیگر مشکلی برای کشور به وجود بیاید آنها نمی توانند ورود چندانی داشته باشند، عنوان کرد: اما بسیجیان از نظر کمی و کیفی می توانند وارد کار شده و بخشی از امور را در دست بگیرند و با نیروهای لشکری و کشوری همراهی کنند.

نماینده مردم آمل و لاریجان در مجلس شورای اسلامی در ادامه با بیان اینکه بسیج در حوزه دفاع سخت و دفاع نرم قابلیت فعالیت دارد، اظهار داشت: بسیج در حوزه دفاع سخت فعالیت خود را در دفاع مقدس نشان داد و بعد از آن نیز در حوزه دفاع نرم فعال است.

وی در ادامه با اشاره به اینکه بسیج معجزه ای بود که امام(ره) آن را پایه گذاری کرد و بعدها کشورهای منطقه نیز از آن الگو گرفتند، یادآور شد: بسیج نیرویی است که بدون چشمداشت و منافع شخصی در جهت حمایت از مدیریت کشور در عرصه نظامی، اجتماعی، سیاسی، فرهنگی و اقتصادی حضور دارد و در مبارزه با اشرار نیز در کنار سپاه قرار دارد.

یوسفیان ملا در پایان با بیان اینکه بسیاری از اتفاقاتی که در کشور می افتد ناشی از خدمات و فعالیت بسیج است، خاطرنشان کرد: ما از بسیاری از فعالیت های بسیج مطلع نیستیم و تصور می کنیم آنها صرفا در حوزه جنگی و نظامی فعالیت دارند در حالی که بسیاری از پروژه ها در کشور به خاطر اقدامات آنها نتیجه می گیرد که این حضور نشان دهنده آمادگی بسیج است و رسانه ها باید منعکس کننده این اقدامات باشند./

پایان پیام

برچسب ها

اخبار برگزیده، امنیت، امنیت اشتغال، بسیج، روحیه بسیجی