جعفرزاده ایمن آبادی مطرح کرد ؛

بسیج فرهنگ مقاومت را به کشورهای منطقه اشاعه داد

جعفرزاده ایمن آبادی در مجلس می گوید: الگوبرداری کشورهای منطقه از بسیج ایران و موفقیت این گروه های مردمی، باعث ایجاد دشمنی در کشورهای استکباری از جمله آمریکا شده است.

  خانه ملت؛ غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی با اشاره به الگوبرداری کشورها از بسیج مستضعفین و اهمیت وجود نیروهای مردمی در بسیاری از مسائل مهم کشور ،گفت: بسیج نیرویی است که از بطن مردم و برای مردم ایجاد می شود؛ یک نیروی کاملاً داخلی است و در مقاطع مختلف به کمک کشور می‌آید.

بسیج فرهنگ مقاومت را به کشورهای منطقه اشاعه داد

عضوفراکسیون ایثارگران مجلس افزود: بسیج در جریان تکوین انقلاب، در یک دوره ای 8 سال دفاع مقدس و بعد از آن عرصه سازندگی کشور حضور روشن و فعال و با اقتدار داشته است و در تنگناهای مختلف بسیج به کمک کشور می‌آید و کشور را نجات می‌دهد.وزیر صنعت هم اخیرا گفت که برای کنترل بازار در موضوع اصلاح قیمت بنزین، از بسیج استفاده می‌کنیم.

عضوکمیسیون برنامه،بودجه و محاسبات مجلسبا بیان اینکه تلاش کنیم شان و منزلت جایگاه بسیج را بیشتر تبیین کنیم،خاطرنشان کرد: بسیج دستاوردهای زیادی را در عرصه های مختلف مانند واکسیناسیون یا محرومیت زدایی در بخش های مختلف کشور برای کشور بدست آورده است.

این نماینده مردم در مجلس دهم، با بیان اینکه بسیج فرهنگ مقاومت را به کشورهای منطقه اشاعه داد، مطرح کرد: کشورهای منطقه از بسیج کشور الگوبرداری کرده اند و این گروه های مردمی با موفقیت هایی که داشتند باعث ایجاد دشمنی در کشورهای استکباری از جمله آمریکا شده اند که نمونه آن را می توان در حشدالشعبی عراق و حزب الله لبنان دید.

بسیجیان کشور به معنی واقعی آماده ایثار هستند

عضوفراکسیون ایثارگران مجلس، با بیان اینکه هرکس این لباس مقدس را می‌پوشد باید به ارزش‌های آن پی ببرد ،ادامه داد: بسیج باید روی نیروهای خودش سرمایه‌گذاری کند و از لحاظ معنوی آنها را رشد دهد. بسیجیان کشور به معنی واقعی کلمه آماده ایثار هستند؛ باید به روز شوند و متناسب با شرایط روز باید سطح تحصیلات خودشان را افزایش دهند و از لحاظ علمی و تکنولوژی باید قوی شوند ؛در داخل سازمان و نهاد بسیج باید روی رشد فرهنگی و اعتقادی آنها بیشتر کار شود.

نماینده مردم رشت در مجلس دهم شورای اسلامی با اشاره به اینکه بسیج پدیده ای است که باابتکار امام خمینی (ره) ایجاد شد و کشورهای منطقه نیز از آن الگو گرفتند، مطرح کرد: بسیج عنصری نیست که در مقطع خاصی از زمان به آن نیاز داشته باشیم ؛ در هر مقطعی که انقلاب اسلامی و نظام جمهوری اسلامی دچار مشکل و تنگنا می‌شود؛ بسیج به کمک آن می آید.

بسیجیان سربازان بی ادعا و گمنام جمهوری اسلامی

جعفرآبادی ایمن آّبادی با اشاره به اغتشاشات اخیر در کشور،خاطرنشان کرد: در جریانات اخیر آشوبگران و اشرار در کشور ناامنی ایجاد کردند؛ حضور بسیج نشان داد که می‌تواند چقدر کمک مردم و نظام باشد؛ اما هر بار تب و تاب ها می‌افتد و بسیجی ها فراموش می‌شوند.

وی در مجلس با بیان اینکه بسیج پس از گذشت چهاردهه از انقلاب، به بلوغ فرهنگی، سیاسی و اجتماعی رسیده است، تصریح کرد: ما در قوانین حمایتی که می‌خواهیم وضع کنیم دچار مشکلاتی می شویم؛ می گوییم که همه مردم را باید یک جور ببینیم؛ در صورتی که بسیجیان سربازان پیاده نظام،بی ادعا و گمنام جمهوری اسلامی هستند و چتر حمایتی باید روی این ها قوی تر باشد./
 

برچسب ها

اخبار برگزیده، بسیج، بسیجیان، تفکر بسیجی، حوزه های بسیج، روحیه بسیجی