علیرضابیگی مطرح کرد ؛

کنترل تخلفات انتخاباتی در فضای مجازی

عضو کمیسیون امورداخلی کشور و شوراهای مجلس گفت: شورایعالی فضای مجازی در بخش تبلیغات انتخاباتی در فضای مجازی می تواند اقدام کند زیرا اختیار قانونگذاری دارد.

 خانه ملت؛ احمد علیرضابیگی در خصوص تخلفات انتخاباتی، اظهار داشت: احترام به قوانین، نشانه ثبات و استحکام جامعه است و ناظران و ضابطین دستگاه قضائی باید با جدیت رفتار کنند.

علیرضا بیگی  بیان کرد: مردم در قضاوت عمومی خود نسبت به افرادی که تبلیغات انتخاباتی خود را خیلی زود آغاز کرده‌اند، به عنوان نشانه عدم پاینبدی این کاندیداها به رعایت قوانین است و حضور این افراد در مجلس نیز کارگشا نخواهد بود.

نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس شورای اسلامی افزود: طبیعتا با رعایت قوانین شرایط مثبتی برای همه کاندیداهایی که می‌خواهند برای حضور در دستگاه تقنینی، خود را در معرض رای دهند، ایجاد می‌شود و شور برگزاری انتخابات بیشتر خواهد شد.

وی ادامه داد: اگر فردی بداند که رقیب وی تبلیغات زودهنگام انجام داده، ناخرسند می‌شود و این ناخرسندی آثار مثبتی در جامعه نخواهد داشت.

علیرضابیگی در خصوص تبلیعات و تخلفات انتخاباتی در فضای مجازی؟، گفت: ساز و کار مشخصی در این زمینه وجود ندارد.

عضو کمیسیون امورداخلی کشور و شوراهای مجلس شورای اسلامی بیان کرد: در ارتباط با کل فضای مجازی قوانین جامعی نداریم و باید شورایعالی فضای مجازی در بخش تبلیغات انتخاباتی در فضای مجازی اقدام کند زیرا اختیار قانونگذاری در اختیار دارد، نیازمند ساز و کار واحدی هستیم تا با موضوع تبلیغات زودهنگام و تخلفات انتخاباتی در فضای مجازی برخورد کنیم./

پایان پیام

برچسب ها

اخبار برگزیده، انتخابات، انتخابات قوه مقننه، انتخابات مجلس