دکتر قاسمی مطرح کرد؛

مجلس یازدهم مهمترین نقش را در تحقق اهداف بیانیه گام دوم انقلاب دارد

سرپرست مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی گفت که یکی از برنامه های مرکز پژوهش ها تحقق اهداف بیانیه گام دوم است.

به گزارش روابط عمومی مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی، دکتر محمد قاسمی در مراسم تودیع دکتر جلالی و معارفه خود به عنوان سرپرست مرکز پژوهش‌های مجلس گفت: مرکز پژوهش‌های مجلس با حمایت‌های مجلس، فراکسیون‌ها و کمیسیون‌ها ، هیات امنای مرکز و آقای لاریجانی توانست امکان اثر گذاری در نظام تصمیم گیری پارلمانی و سیاست‌های کلان کشور ایجاد کند. این اثرگذاری به ویژه در حوزه تقویت امر پژوهش را می‌توان دید. قطعا ما در ادامه کار می‌توانیم تاثیرگذاری بیشتری داشته باشیم.

دکتر قاسمی ادامه آموزش همکارانش در مرکز پژوهش‌های را به عنوان یکی از اقداماتش برشمرد و گفت: در تلاشیم پژوهش‌های روشمند توسط افراد شایسته را پیگیری کنیم ما برای بهبود فرآیند بررسی و تقویت بودجه سال آینده به مجلس کمک خواهیم کرد البته که خوشبختانه بخش‌های اقتصادی غیر نفتی کشور در 6 ماه اول سال 98 عملکرد بهتری از پیش بینی‌ها داشته است این پیام خوبی است که ان‌شاءالله باید آن را در بودجه با کمک بخش خصوصی و در نظر گرفتن محوریت تقویت ملی و صادرات مبنا قرار داد.

وی اقدام دیگر این مرکز را درباره بیانیه گام دوم انقلاب عنوان و اظهار کرد: مجلس آینده مهمترین نقش را درباره بیانیه گام دوم انقلاب دارد تا زمینه‌های قانونی و نظارتی لازم برای تحقق اهداف این بیانیه ایجاد کند. از برنامه‌های جدی مرکز هم استخراج و آماده کردن این زمینه‌ها است. ما این کار را در ادامه عمر مجلس دهم و آغاز مجلس یازدهم پیگیری خواهیم کرد.

سرپرست مرکز پژوهش‌های مجلس در پایان گفت: امروز مرکز از جهت نیروی انسانی در بهترین و ضعیت است این سرمایه انسانی با زحمت به دست آمده و ان‌شاءالله آن را با تمام توان تقویت و حفظ خواهیم کرد./
پایان پیام

 

برچسب ها

اخبار ویژه، ارزش های انقلاب اسلامی، اصلاحیه بودجه های سالانه، دکتر جلالی، دکتر علی لاریجانی، دکتر لاریجانی، دکتر کاظم جلالی، دکترجلالی، دکترعلی لاریجانی