محجوب مطرح کرد ؛

برای تحقق همسان سازی حقوق بازنشستگان چه میزان اعتبار نیاز است؟

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت: نزدیک به ۱۰ هزار میلیارد تومان منابع برای همسان سازی حقوق بازنشستگان احتیاج داریم.

 خانه ملت؛ علیرضا محجوب در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آیا رقم ۶ هزار میلیاردی در نظر گرفته شده برای همسان سازی حقوق بازنشستگان در بودجه سال ۹۹ کافی است و یا خیر، گفت: جالب است بدانید که این رقم ۶ هزار میلیارد تومان نیست و ۴ هزار میلیارد تومان است.

محجوب در توضیح این موضوع، افزود: این مسئله در ردیف‌های بودجه سال ۹۹، ۴ هزار میلیارد تومان است اما در تبصره ۶ هزار میلیارد تومان عنوان شده که نشان دهنده تناقض بسیار زیاد میان ردیف و تبصره بودجه است.

نوبخت: احتمال افزایش منابع همسان سازی حقوق بازنشستگان در سال ۹۹

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی ادامه داد: برای تحقق همسان‌سازی حقوق بازنشستگان به ۱۰ هزار میلیارد تومان اعتبار نیاز است چرا که این پرداخت به کل پرداخت‌های سنوات قبلی هم افزوده خواهد شد و همسان سازی پرداخت یک نوبتی نیست.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیستاکید کرد: بنابراین اگر ما بخواهیم علاجی برای کل واقعه داشته باشیم و همه فاصله‌ها را جبران کنیم، به ۳۰ هزار میلیارد تومان منابع احتیاج داریم، اگر بخواهیم نصف این واقعه را علاج کنیم، به ۱۵ هزار میلیارد تومان منابع احتیاج داریم و اگر بخواهیم به این زخم نمک نپاشیم و مرهمی بسازیم، به ۱۰ هزار میلیارد تومان منابع احتیاج داریم./

پایان پیام

برچسب ها

اخبار برگزیده، بازنشسته ها، بازنشستگان، کارمندان بازنشسته دولتی