سعیدی مطرح کرد ؛

فسخ قراداد مربیان خارجی لیگ برتر و تیم ملی فوتبال

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس تصریح کرد: با توجه به محدودیتی که در کانال‎ های مالی انتقال پول وجود دارد، امکان بازگشت استراماچونی به کشور وجود ندارد و مسئولان نباید وعده های غیرممکن به هواداران بدهند.

 خانه ملت ؛ محمداسماعیل سعیدی با اشاره به پیگیری‌های کمیسیون فرهنگی مجلس به ویژه کمیته تربیت بدنی کمیسیونفرهنگی در رابطه با فسخ قراداد مربیان خارجی لیگ برتر و تیم ملی فوتبال، تصریح کرد: بهتر است در این زمینه مسئولان با مردم صادقانه سخن بگویند؛ در حال حاضر کانال‌های مالی ما برای پرداخت پول به مربیان خارجی دچار مشکل است و نباید وعده‌های غیر ممکن به مردم داد.

وی  که پیش از این عضو هیأت مدیره باشگاه تراکتورسازی تبریز نیز بوده است، افزود: در شرایطی که به علت تحریم‌ها نمی‌توانیم به قراردادهای بین المللی پایبند بمانیم، اعضای کمیسیون فرهنگی مجلس مخالف عقد قرارداد با مربیان خارجی هستند چرا که قرارداد با مربیان خارجی فقط منجر به وارد شدن خسارت به بیت المال می‌شود.

نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس شورای اسلامی بااشاره به توانمندی های مربیان داخلی که ظرفیت اداره تیم‌های پرطرفدار کشور را نیز دارند، گفت: متأسفانه دلالان و سودجویان همواره جو سنگینی برای آوردن مربی خارجی برای تیم‌های لیگ برتری ایجاد می‌کنند و این جو سنگین بر افکار عمومی نیز تأثیر می‌گذارد در حالیکه می‌توان با اعتماد به مربیان داخلی هم نتیجه گرفت.
 
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس با بیان اینکه در شرایط فعلی ما مشکل و محدودیتی در پرداختی‌ها به مربیان داخلی نداریم و آن‌ها با توجه به آشنایی با شرایط کشور در نیمه راه، تیم‌های باشگاهی را رها نمی‌کنند، ادامه داد: در حال حاضر یک رقابت کاذبی بین باشگاه‌ها برای آوردن و حفظ مربیان خارجی به وجود آمده که به هیچ عنوان مسیر درستی نیست.

سعیدی  تأکید کرد: در شرایط فعلی باید واقعیت‌ها را بپذیریم و به صورت شفاف با مردم سخن بگوییم؛ با پیگیری‌های به عمل آمده باید عنوان کرد که در شرایط فعلی امکان بازگشت استراماچونی سرمربی استقلال وجود ندارد و این مسئله باید از جانب هیأت مدیره استقلال و مسئولان وزارت ورزش با هواداران در میان گذاشته شود./

پایان پیام

برچسب ها

اخبار برگزیده، استقلال، امکانات ورزشی، باشگاه استقلال، بررسی امکان های مدیریت باشگاه های استقلال و پرسپولیس، توریسم ورزشی