عباسی مطرح کرد ؛

ضرورت توجه به سهمیه بنزین صنعت گردشگری

عضو فراکسیون گردشگری و صنایع دستی مجلس گفت: سهمیه بنزین صنعت گردشگری کفاف فعالیت های این بخش را نمی دهد و در مجلس و کمیسیون تلفیق تلاش می کنیم سهمیه مناسبی برای صنعت گردشگری در نظر گرفته شود.

  خانه ملت؛اسدالله عباسی در پاسخ به سوالی درباره دغدغه مسئولان صنعت گردشگری در پی ناکافی بودن سهمیه بنزین در این بخش، گفت: این دغدغه، دغدغه‌ی درستی است.

عضو فراکسیون گردشگری و صنایع دستی مجلس شورای اسلامی افزود: زمانی که بنزین سهمیه بندی می شود، انجام سفرها کاهش پیدا می‌کند و آنهایی که در بخش گردشگری سرمایه گذاری کرده‌اند درآمدشان پایین می آید چرا که این موارد به مانند حلقه‌هایی به هم مرتبط بوده و به نوعی علت و معلول هم هستند.

تلاش برای افزایش سهمیه در بودجه 99

نماینده مردم رودسر و املش در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: هم در مجلس و هم در کمیسیون تلفیق لایحه بودجه سال 99 تلاش می کنیم سهمیه مناسبی برای ایام نوروز و ایام تعطیلات تابستانه برای صنعت گردشگری در نظر گرفته شود.

این نماینده مجلس دهم  تصریح کرد: امیدواریم پیشنهاداتمان در این موارد مورد موافقت مجلس و دولت قرار گرفته و در مجلس به تصویب برسد.

وی  تاکید کرد: مسئولان حتما باید به سهمیه بنزین صنعت گردشگری توجه جدی داشته باشند چرا که مقادیر تعیین شده سهیمه بنزین به گفته مسئولان این بخش کافی نیست./


 

برچسب ها

اخبار برگزیده، اولویت های اجرایی سال اجرایی بودجه، بنزین