قوامی مطرح کرد ؛

مدارس خیرساز از پرداخت حق انشعاب آب، فاضلاب، گاز و برق معاف شدند

سخنگوی کمیسیون تلفیق لایحه بودجه سال ۹۹ گفت: بر اساس مصوبه امروز این کمیسیون، وزارت نیرو مکلف شد علاوه بر نرخ آبهای شهری، از مشترکانی که بالاتر از الگو، مصرف می کنند، مبلغ ۲۰۰ ریال دریافت و درآمدهای حاصله را برای آبرسانی به مناطق روستایی و عشایری هزینه کند.

  خانه ملت؛ هادی قوامی در تشریح نشست کمیسیون تلفیق لایحه بودجه سال 99 کل کشور، گفت: در این جلسه، ادامه تبصره های درآمدی لایحه بودجه مورد بحث و بررسی قرار گرفت. بر اساس مصوبه امروز این کمیسیون، مدارس خیرساز از پرداخت حق انشعاب آب، فاضلاب، گاز و برق معاف شدند و این مصوبه پیشنهادی به بند (م) تبصره 6 این لایحه الحاق شد.

سخنگوی کمیسیون تلفیق لایحه بودجه سال 1399 کل کشور ادامه داد: امیدواریم با مصوبه امروز کمیسیون تلفیق برای معافیت مدارس خیرساز، تعداد زیادی از خیرین مدرسه ساز اقدام به ساخت مدارس جدید کنند.

نماینده مردم اسفراین در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: بر اساس بند (ب) تبصره (6) لایحه بودجه سال آینده، وزارت نیرو مکلف شد که از طریق شرکت های آب و فاضلاب شهری در سراسر کشور، علاوه بر نرخ آبهای شهری، از مشترکانی که بالاتر از الگو، مصرف می کنند، مبلغ 200 ریال دریافت و درآمدهای حاصله را برای آبرسانی به مناطق روستایی و عشایری هزینه کند./

پایان پیام

برچسب ها

آب، اخبار برگزیده، اصلاحیه بودجه های سالانه، افزایش بودجه