یوسف نژاد مطرح کرد؛

افزایش حقوق کارمندان در سال 99 متناسب با شرایط اقتصادی

نایب رئیس کمیسیون تلفیق لایحه بودجه سال ۱۳۹۹ کل کشور می گوید افزایش حقوق کارمندان باید به صورت پلکانی اعمال شود به گونه ای که فردی که دریافتی بیشتر دارد، رشد حقوقی کمتری داشته باشد.

  خانه ملت؛ علی اصغر یوسف نژاد درباره افزایش حقوق کارمندان در لایحه بودجه سال 99، گفت: رشد حقوق در لایحه بودجه سال آینده 15 درصد پیش بینی شده در حالیکه نرخ تورم حدود 40 درصد است که در صورت اجرایی شدن این تصمیم درآمد کارمندان در سال 99 نسبت به 98 کاهش می‌یابد.

افزایش حقوق کارمندان در سال 99 متناسب با شرایط اقتصادی باشد

نایب رئیس کمیسیون تلفیق لایحه بودجه سال 1399 کل کشور با بیان اینکه باید افزایش حقوق کارمندان در لایحه بودجه سال 99 متناسب با شرایط اقتصادی باشد، افزود: نمایندگان پیشنهاداتی درباره رشد درآمد کارمندان دارند اما این افزایش مشروط به تامین منابع مالی کافی است.

نماینده مردم ساری در مجلس شوای اسلامی کرد: افزایش حقوق کارمندان باید به صورت پلکانی اعمال شود به گونه ای که فردی که دریافتی بیشتر دارد، رشد حقوقی کمتری داشته باشد البته این رویکر به عنوان پیشنهادی در کمیسیون تلفیق بودجه سال آینده مطرح می‌شود باید دید نمایندگان با آن موافقت می کنند؟

افزایش حقوق به صورت پلکانی معکوس موجب کاهش فاصله طبقاتی می‌شود

یوسف نژاد اضافه کرد: اگر به دنبال کاهش فاصله طبقاتی و رعایت عدالت اجتماعی هستیم باید افزایش حقوق در سال آینده به صورت پلکانی معکوس باشد./

پایان پیام

برچسب ها

اخبار برگزیده، اشخاص حقیقی و حقوقی، حقوق کارمندان، کارمندان