حاجی بابایی مطرح کرد ؛

جزئیات اصلاح قانون اقدام متقابل در برابر اعلام سپاه به عنوان سازمان تروریستی

حاجی بابایی در توضیح اصلاح قانون اقدام متقابل در برابر اعلام سپاه به عنوان سازمان تروریستی، گفت: بر اساس این اصلاح مبلغ ۲۰۰ میلیون یورو از طریق صندوق توسعه ملی برای تقویت بنیه دفاعی نیروی قدس سپاه پاسداران اختصاص می یابد.

 خانه‌ملت ؛ حمیدرضا حاجی بابایی از طرح «اصلاح قانون اقدام متقابل در برابر اعلام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به عنوان سازمان تروریستی» توسط ایالات متحده آمریکا در این فراکسیون خبر داد.

وی با اعلام خبر طرح فراکسیون نمایندگان ولایی برای انتقام سخت از آمریکا، گفت: در ماده (۱) قانون اقدام متقابل در برابر اعلام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به عنوان سازمان تروریستی توسط ایالات متحده آمریکا مصوب ۳/۲/۹۸ ، «عبارت کلیه اعضای پنتاگون و شرکتها و مؤسسات وابسته و فرماندهان و آمران شهادت سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی»، قبل از عبارت «فرماندهی مرکزی آمریکا (سنت کام)، نیروها و سازمانها و یا نهادهای تحت اختیار این فرماندهی اضافه می شود.

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی افزود : بر اساس ماده ۲ این طرح در ماده (4) قانون، عبارت «کلیه اعضای پنتاگون و شرکتها و مؤسسات وابسته و فرماندهان و آمران شهادت سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی» قبل از عبارت «فرماندهان ستاد فرماندهی مرکزی آمریکا (سنت کامه) اضافه می شود.

حاجی بابایی تصریح کرد: همچنین در ماده ۳ این طرح آمده است که دولت موظف است جهت تقویت بنیه دفاعی نیروی قدس سپاه پاسداران مبلغ دویست میلیون یورو از طریق صندوق توسعه ملی در اختیار این نیرو قرار دهد./

پایان پیام
 

برچسب ها

آمریکا، آمریکا و اروپا، اخبار برگزیده، استکبار آمریکا، بنیه دفاعی، بودجه دفاعی، تقویت بنیه دفاعی