ابراهیمی مطرح کرد ؛

خون پاک حاج قاسم و یارانش محور وحدت امت اسلامی قرار خواهد گرفت

نماینده مردم شازند درمجلس می گوید: شهادت حاج قاسم در این برهه زمانی انسجام بخش، وحدت آفرین و موجب همدلی و همراهی آحاد مردم و آزادیخواهان جهان شده است.

 خانه ملت؛  با اشاره به مهمترین دستاورد شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی و نمایش یکپارچگی در مردم شهرهای کشورمان، مردم عراق، سوریه، لبنان و دیگر آزادیخواهان جهان،گفت: این حادثه تلخ با ایجاد همدلی وحدت و انسجام ملی همراه بود که نه تنها در ایران عزیز که شهادت این مرد بزرگ باعث وفاق منطقه ای هم شد.

نماینده مردم شازند درمجلس با بیان اینکه شهادت مظلومانه حاج قاسم و همراهانش مصداق بارز تروریسم دولتی است، ادامه داد: دستاورد دوم روشن تر شدن نقشه شوم استکبار جهانی بود که امروز بیش از هر زمان خباثت آنها روشن شده است.

وی ادامه داد: نکته بعدی مورد اعتماد نبودن سردمداران آمریکا است آنها از یک طرف دم از مذاکره می زنند و در همان حال دست شان به خون این سردار دلاور آغشته می‌شود، بنابراین اعتماد نسبت به آنها همواره محل تردید خواهد بود و این جنایت وحشیانه از تاریخ پاک نخواهد شد.

خون پاک حاج قاسم و یارانش محور وحدت امت اسلامی قرار خواهد گرفت

ابراهیمی با بیان اینکه بدون شک خون پاک حاج قاسم و یارانش محور وحدت امت اسلامی قرار خواهد گرفت، مطرح کرد:همه جریان های سیاسی معتقد به نظام حول این محور وحدت آفرین جمع خواهند شد؛ شهادت ایشان در این برهه زمانی انسجام بخش، وحدت آفرین و موجب همدلی و همراهی آحاد مردم و مسئولان شده است.

وی با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری درباره موضوع انتقام سخت،خاطرنشان کرد:قطعا این انتقام سخت گرفته خواهد شد و به امید خدا حساب شده و با برنامه های دقیق به اجرا گذاشته شود.

سخنگوی کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس شورای اسلامی با تاکید بر لزوم اقدام متقابل ،باقدرت، مدبرانه در مقابل ماجراجویی خطرناک آمریکا، ادامه داد: همه بخوبی واقفند که اقدامات چندین ساله این فرمانده لایق و شجاع، باعث پدید آمدن موج عظیمی از نیروهای مومن و فداکار در منطقه بوده که به فرموده مقام معظم رهبری همه آنها خونخواه حاج قاسم هستند، بنابراین رزمندگان جبهه های مقاومت در سرتاسر این منطقه آماده هستند، اما زمان، مکان عمل آنها برابر برنامه ریزی های حساب شده خواهد بود.

وی با تاکید براین که خود این حادثه و مظلومیت شهدای بخون خفته این عملیات تروریستی گویای اوج خباثت بدخواهان است، تصریح کرد: مردم جامعه ما از خرد و آگاهی لازم برخوردار هستند و تحلیل مناسبی از فتنه‌گران استکباری بویژه آمریکا و رژیم صهیونیستی دارند و هیچ گاه به شعارهای توخالی آنها در حمایت از ملت ایران و منطقه خوشبین نبوده و نیستند./

پایان پیام
 

برچسب ها

آمریکا، آمریکا و اروپا، اخبار برگزیده، اراده اسلامی، استکبار آمریکا، اسلام، تروریست ها، تروریست های تکفیری، تروریستها، وحدت، وحدت اسلامی