سعیدی مطرح کرد ؛

اظهارات ترامپ در تهدید ایران ناشی از ترس از اقدام متقابل ایران است

سعیدی با بیان اینکه پاسخ ایران به آمریکا منطقی، کوبنده، پشیمان کننده و البته غیرهیجانی خواهد بود، گفت: به طور قطع ایران برای گرفتن انتقام از آمریکا تاثیرگذارترین نقطه و کم هزینه ترین راه را انتخاب خواهد کرد.

 خانه ملت؛ محمداسماعیل سعیدی با احمقانه خواندن اقدام دولت آمریکا و شخص ترامپ در ترور سردار سلیمانی افزود: سردار سلیمانی در حالی هدف نیروهای آمریکایی قرار گرفت که به عنوان شخصیتی محبوب و تبلور غیرت انقلابی ملت های آزاده در منطقه و دنیای اسلام بود.

سعیدی  اظهارات ترامپ در تهدید ایران بعد از به شهادت رساندن سردار سلیمانی را ناشی از ترس از اقدام متقابل ایران خواند وگفت: آمریکا به خوبی می‌داند که ایران با کسی شوخی ندارد و همان طور که رهبری فرمودند دوره بزن در رو به پایان رسیده است.

نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه آمریکا در انتظار واکنش جمهوری اسلامی و همچنین ملت‌های آزده جهان است ادامه داد: بر همین اساس است که اقدام به تهدیدات توییتری می کند تا به این طریق نشان دهد منفعل و سست نیست اما به هر حال آمریکا باید تبعات تصمیم خطرناک خود را بپذیرد.

وی  با بیان اینکه ایران برای گرفتن انتقام از آمریکا تاثیرگذارترین نقطه و کم هزینه ترین راه را انتخاب خواهد کرد، تصریح کرد: پاسخ ایران به آمریکا منطقی، محکم، کوبنده، پشیمان کننده و البته غیر هیجانی خواهد بود./

پایان پیام
 

برچسب ها

آمریکا، آمریکا و اروپا، اخبار برگزیده، استکبار آمریکا، ترور، تروریست ها، تروریستها، تروریسم