کاظمی باباحیدری مطرح کرد ؛

قطعاً جمهوری اسلامی ایران شهادت سپهبد سلیمانی را بدون پاسخ نخواهد گذاشت

نماینده مردم اردل گفت: شهادت حاج قاسم سلیمانی باعث ایجاد وحدت در بین بسیاری از کشورهای جهان اسلام و اتحاد ملی شده است؛ بنابراین شکل گیری چنین مسئله مهمی به این معنا بوده که آمریکایی ها جایگاهی در منطقه ندارند و باید برای همیشه دستشان از منطقه خاورمیانه کوتاه شود.

خانه ملت؛ علی کاظمی باباحیدری به حادثه تروریستی آمریکا در کشور عراق که منجر به شهادت سپهبد قاسم سلیمانی و جمعی از همراهان شد، اشاره کرد و گفت: شهید سپهبد سلیمانی دارای ویژگی‌ها و خصوصیات بارزی بود و با توجه به نقشی که در جهان اسلام به ویژه منطقه خاورمیانه ایفا کرده‌اند، باعث شده که انزجار و تنفری از آمریکایی‌ها در منطقه شکل بگیرد و به دلیل وجود همین خصوصیات فردی سپهبد سلیمانی آحاد گوناگون در منطقه نسبت به شهادت حاج قاسم سلیمانی احساس و ابراز همدردی خاصی دارند.

این نماینده مردم در مجلس دهم در ادامه افزود: قطعاً جمهوری اسلامی ایران شهادت سپهبد سلیمانی را بدون پاسخ نخواهد گذاشت و در زمان مقتضی با یک عملیات پیچیده ضربه مهلکی به آمریکایی‌ها خواهد زد که دیگر دست به این جنایات ناجوانمردانه نزنند.

علی کاظمی باباحیدری اظهار کرد: ناگفته نماند که ترور شهید سپهبد سلیمانی و دیگر شهدای همراه او که از سوی آمریکایی‌ها صورت پذیرفت. نقض آشکار قوانین بین‌المللی است؛ اگرچه آمریکایی‌ها به هیچ قانونی پایبند نیستند و فقط داعیه دار و مدعی حقوق بشر هستند.

وی  تاکید کرد: شهادت حاج قاسم سلیمانی باعث ایجاد وحدت در بین بسیاری از کشورهای جهان اسلام و اتحاد ملی شده است؛ بنابراین شکل‌گیری چنین مسئله مهمی به این معنا بوده که آمریکایی‌ها جایگاهی در منطقه ندارند و باید برای همیشه دستشان از منطقه خاورمیانه کوتاه شود.

نماینده مردم اردل تصریح کرد: آمریکایی‌ها باید متوجه شوند که جبهه مقاومت وابسته به یک فرد نیست، بلکه جریان بسیار وسیعی بوده که از این پس محکم‌تر در مقابل آنها ایستادگی خواهند کرد؛ چرا که تا انتقام خون حاج قاسم سلیمانی را نگیرند آرام نخواهند گرفت./

پایان پیام
 

برچسب ها

آمریکا، آمریکا و اروپا، اتحاد، اخبار برگزیده، استکبار آمریکا، سپاه، سپاه پاسداران، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، شهادت طلبی، فرهنگ ایثار و شهادت، مقام شهادت، وحدت، وحدت اسلامی