مسعودی مطرح کرد ؛

سردار ایرانی، قهرمانی جهانی است

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: سردار سلیمانی، سردار دل ها بود کسی فراتر از جناح های سیاسی ،حزبی، قوم و قبیله ای و ایرانی بودن برای دفاع از مظلومیت گام برداشت.

 خانه ملت؛ اصغر مسعودی درمورد شهادت سردار سلیمانی گفت: به شهادت رساندن سردار سلیمانی توسط آمریکا جنایتی فراموش نشدنی است، علی‌رغم ادعایی که آمریکا می‌کند و دم از مبارزه با تروریست می‌زند امروز با این اقدام خود نشان داد که خود تروریست جهانی است .

نماینده مردم نی‌ریز و استهبان در مجلس شورای اسلامی افزود: سردار سلیمانی یک چهره ملی و نظامی بود که امروز محبوبیت جهانی آن در سرتیتر خبرها قرار گرفته است؛ پدیده‌ای نادر که امنیتی پایدار برای ما رقم زد، ایشان خودش را سد بلای ملت می‌دانست و مردم هم به او به چشم قهرمانی ملی نگاه می‌‍کردند.

محبوبیت سردار سلیمانی خارج از مرزها

وی در ادامه تصریح کرد: بسیاری از مردم ایران که نسبت به حاکمیت اگر خرده و گلایه‌ای داشتند نسبت به این حادثه عکس العمل متفاوتی نشان داده‌اند، سردار سلیمانی، سردار دل‌ها بود کسی فراتر از جناح‌های سیاسی ،حزبی، قوم و قبیله‌ای و ایرانی بودن برای دفاع از مظلومیت گام برداشت. امنیت و آرامش داخلی مرزها را امروزِ مدیون چنین شخصیتی هستیم، اخلاص در رفتار سردار سلیمانی ایشان را سردار دل‌ها کرده؛ به شهادت رسیدن این قهرمان فراملی پایه‌های حضور آمریکا را در منطقه متزلزل خواهد کرد.

سردار سلیمانی پیام آور صلح و دوستی

نماینده مردم درمجلس گفت: سردار سلیمانی در بین مردم منطقه به عنوان پیام آور صلح و دوستی و چهره خستگی ناپذیر شناخته شده بود؛ حججی‌ها و سلیمانی‌ها در داخل کشور ما کم نیستند که با جان خود امنیت را برای مردم فراهم کرده اند.

وی در ادامه تاکید کرد: شهادت سردار سلیمانی در دنیای مجازی ترس و رعب در دل دشمنان ایران انداخته است که باعث شده از چند روز گذشته تمام تصاویر و پست‌های مربوط به این قهرمان ایرانی از صفحات مجازی اینستاگرام پاک شود؛ شهادت ایشان دلیلی بر تمام شدن او نیست بلکه عاملی بر محبوبیت جهانی او شده است .

سردار ایرانی، قهرمانی جهانی است

مسعودی ادامه داد: امروز دنیای مجازی به ویژه اینستاگرام که آمریکا از آن حمایت می‌کند به فضایی برای گفتمان در مورد یک قهرمان ایرانی به نام سردار سلیمانی تبدیل شده است که مرزها را درنوردیده و در حمایت از مظلومان جهان جان خود را در طبق اخلاص گذاشته است؛ حذف چهره شهید حاج قاسم سلیمانی نشان از رعب و وحشت ابر تروریسم جهانی آمریکا را دارد؛ که حتی از چهره قهرمانان ایرانی در فضای جهانی ترس دارند.

هنرمندان و سیاستمداران آمریکایی، حرکت تروریستی ترامپ محکوم کرده‌اند

وی در ادامه تصریح کرد: بسیاری هنرمندان و سیاستمداران آمریکایی این حرکت تروریستی ترامپ را که شعار امنیت جهانی را می‌دهد، محکوم و اعلام کرده‌اند اگر یکی از فرماندهان ارشد آمریکا کشته می‌شد آمریکا چه عکس العملی در مقابل این حرکت داشت؟

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: قاسم سلیمانی یک چهره با نفوذ نظامی در سطح ملی و بین المللی بود، فرماندهی باهوش و استراتژیک که با برنامه‌ریزی اقدام به نابودی داعش در جهان اسلام کرد، آمریکا که خود بنیانگذار داعش در جهان بود وجود سردار سلیمانی را تهدیدی برای رسیدن به اهداف خود دید برای همین اقدام به ترور این سرباز اسلام و مالک اشتر ایرانی کرد؛ آمریکایی‌ها با هدف قراردادن حاج قاسم، قلب ملت ایران هدف گرفتند و حماقت بزرگی کردند./

پایان پیام
 

برچسب ها

آمریکا، آمریکا و اروپا، اخبار برگزیده، استکبار آمریکا، امنیت، ترور، تروریست ها، تروریستها، سیاست های تروریستی، شهادت طلبی، فرهنگ ایثار و شهادت، مقام شهادت، وحدت اسلامی