کوهکن ریزی مطرح کرد ؛

خودروسازان باید شیوه پیش فروش خود را تغییر دهد

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس می گوید برای جلوگیری از بروز سوءاستفاده، خودروسازان باید شیوه پیش فروش خود را تغییر دهد تا خودرو با قیمت کارخانه به دست مصرف کننده اصلی برسد.

 خانه ملت؛ محسن کوهکن ریزی درباره پیش فروش خودروسازان، گفت: مراجعات مردم به نمایندگان به دلیل عدم موفقیت در ثبت نام در پیش فروش‌ خودروسازان بسیار است زیرا متقاضیان مدعی هستند علی‌رغم تلاش‌های بسیار نمی‌توانند در این پیش فروش ها ثبت نام کنند.


عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی افزود: اطراف نمایندگی‌ها افرادی پرسه زده و به متقاضیان ثبت‌نام در پیش فروش‌ها پیشنهاد می‌دهند در صورت پرداخت پول، آنها را در این پیش فروش‌ها، ثبت‌نام می‌کنند.

خودروسازان یا نمایندگی‌های فروش مقصر عدم موفقیت مردم در ثبت نام در پیش فروش‌ها نیستند

نماینده مردم لنجان در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: با بررسی‌های انجام گرفته مشخص شد، شرکت‌های خودروساز یا نمایندگی‌های فروش قصوری در عدم موفقیت مردم در ثبت نام در پیش فروش‌ها ندارد.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: عده‌ای با اتکا به اطلاعات خود و زد و بندهای موجود سیستم ثبت نام‌ خودروسازان را هک کرده و در پیش فروش‌ها ثبت‌نام می‌کنند، بنابراین نمی‌توان با آنها برخورد کرد زیرا شناسایی آنها مشکل است.
وی  ادامه داد: برای جلوگیری از بروز این سوء استفاده، خودروسازان باید شیوه پیش فروش خود را تغییر دهد تا احتمال تخلف کاهش یابد و خودرو با قیمت کارخانه به دست مصرف کننده اصلی برسد./

پایان پیام
 

برچسب ها

اخبار برگزیده، ایران خودرو، بازار خودرو، بازارخودرو