صادقی مطرح کرد ؛

آمریکا هیچ غلطی نمی‎ تواند انجام دهد

صادقی تصریح کرد:حضور میلیونی مردم در مراسم تشییع پیکر حاج قاسم سلیمانی و همرزمان شهیدش، یک یوم الله دیگر را برای تاریخ انقلاب اسلامی رقم زد.

 خانه ملت ؛ محمود صادقی با اشاره به حضور میلیونی مردم در شهرهای مختلف به ویژه در تهران در مراسم تشییع پیکر سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی و هم‌رزمان شهیدش، اظهار کرد: این حضور پرشکوه یک "یوم‎الله" برای تاریخ انقلاب اسلامی رقم زد.

این نماینده مجلس دهم  این حضور را نشأت گرفته از عمق عشق و علاقه مردم به سردار شهید سلیمانی دانست و گفت: نحوه شهادت مظلومانه سردار سلیمانی و همرزمانش خون مردم را به جوش آورد و یکی از بی سابقه ترین تشییع پیکرها در طول تاریخ رقم خورد.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: این حضور پرشکوه و حماسی موجب شد که اتفاقات تلخ آبان‌ماه ترمیم شود و امروز شاهد بودیم که مردم با سلایق مختلف به صحنه آمدند و یکبار دیگر با تجدید میثاق با آرمان‌های رهبر معظم انقلاب پیام‌های مهمی به بدخواهان نظام جمهوری اسلامی ایران صادر کردند.

وی با بیان اینکه پیام این حضور در داخل وحدت و انسجام ملی است، یادآور شد: در بُعد بین المللی نیز حضور مردم نشان داد که هرچقدر تهدید علیه کشور بیشتر شود، مردم بیشتر با یکدیگر منسجم می‌شوند و شور و شعور انقلابی همگان را علیه دشمن خارجی برانگیخت.


نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی با یادآوری اینکه حس و حال و شور مردم، امروز مانند روزهای نخست پیروزی انقلاب بود، افزود: امروز در حین مراسمتشییع خبرنگار فرانسوی از من سئوالی پرسید که واکنش شما به تهدید ترامپ درباره حمله به 52 نقطه ایران چیست که پاسخ دادم همانطور که امام خمینی(ره) و رهبر معظم انقلاب فرمودند، آمریکا هیچ غلطی نمی‌تواند انجام دهد.

صادقی  یادآور شد: با این شور انقلابی به وجود آمده در میان مردم، قطعا تهدید آمریکایی‌ها بی اثر خواهد بود و روحیه جبهه مقاومت برای اخراج ذلت‌آمیز آمریکایی‌ها از منطقه را دوچندان خواهد کرد./

پایان پیام
 

برچسب ها

آمریکا، آمریکا و اروپا، اخبار برگزیده، استکبار آمریکا، شهادت طلبی، فرهنگ ایثار و شهادت، مقام شهادت، وحدت، وحدت اسلامی، وحدت کلمه