جعفرزاده ایمن آبادی مطرح کرد ؛

انتقام از آمریکا سخت ترین نوع انتقام است

غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی گفت: انتقام ما از آمریکا با توجه به تاکید مردم در مراسم تشییع امروز سخت ترین نوع انتقام خواهد بود.

خانه ملت ؛ غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی در خصوص حضور گسترده مردم تهران در مراسم تشییع پیکر شهید سپهبد قاسم سلیمانی و دیگر شهدای مقاومت، گفت: حضور جماعت حاضر در مراسم تشییع پیکر پاک شهید سلیمانی و شهیدان مقاومت باور نکردنی بود که نشان می‌داد مردم خدمتگذار واقعی را تشخیص می‌دهند و قدردان زحمات وی هستند.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه همه اقشار در مراسم تشییع پیکر سردار سلیمانی حضور داشتند، ادامه داد: وفاداری به انقلاب و نظام پیام حضور گسترده مردم در مراسم تشییع پیکر شهیدان مقاومت علی رغم تمامی تهدیدات ترامپ بود.

وی  با تاکید بر اینکه مردم حاضر در مراسم تشییع پیکر سردار سلیمانی از من به عنوان یکی از نمایندگان مجلس درخواست می‌کردند که در مقابل این اقدام تروریستی نباید سکوت کنیم، عنوان کرد: انتقام ما از آمریکا در مقابل خون سردار سلیمانی با توجه به تاکید مردم سخت ترین نوع انتقام است.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه هرچه آمریکا فشار بیشتری وارد کند وحدت و همدلی مردم ایران بیشتر می‌شود و بیشتر دور نظام حلقه می‌زنند، تصریح کرد: برای رئیس جمهور کشوری که سیاست‌های غلط وی از روی نادانی اسم آن کشور را منفور می‌کند متاسفم، مردم در مراسم امروز از اعماق وجود مرگ بر آمریکا و اسرائیل می‌گفتند و شدت شعارها همانند مراسم های دیگر نبود.

وی خاطرنشان کرد: حضور گسترده مردم در مراسم تشییع پیکر پاک فرمانده شهید نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی یکی از باشکوه ترین صحنه‌های پایداری و ایستادگی پای انقلاب و نظام بود./

پایان پیام
 

برچسب ها

اخبار برگزیده، سپاه، سپاه پاسداران، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، وحدت، وحدت اسلامی، وحدت ملی