بهمنی مطرح کرد ؛

جنایتی آمریکایی ها بی پاسخ نخواهد ماند

نماینده مردم طالقان گفت: این حمله تروریستی که منجر به شهادت سپهبد سلیمانی و جمعی از یارانش شد، قلب همه آزادگان و مسلمانان جهان را جریحه دار کرده است.

خانه ملت؛ محمود بهمنی به حادثه تروریستی آمریکا در کشور عراق که منجر به شهادت سپهبد قاسم سلیمانی و جمعی از همراهانشان شد، اشاره کرد و گفت: این حمله تروریستی که منجر به شهادت سپهبد سلیمانی و جمعی از یارانش شد، قلب همه آزادگان و مسلمانان جهان را جریحه دار کرده است.

نماینده مردم طالقانی در ادامه افزود: قطعا این جنایتی که از سوی آمریکایی‌ها شکل گرفته است، از سوی جمهوری اسلامی ایران بی‌پاسخ نخواهد ماند و در زمان و مکانی خاص پاسخ دندانشکی به ترامپ و ایادی آن خواهد داد.

وی اظهار کرد: این سبک مبارزه ناجوانمردانه بوده و در هیچ کجای دنیا پذیرفته نیست، از این جهت باید به آمریکایی‌ها گوش‌زد کرد که مردانگی آن است که در میدانهای نبرد به مبارزه بپردازد، نه اینکه با چندین هلیکوپتر تروریست دولتی انجام دهد.

نماینده مردم طالقان تاکید کرد: آمریکایی‌ها اکثر ملت‌ها را تروریست خطاب می‌کنند؛ غافل از اینکه خودشان بزرگترین تروریست‌های جهان هستند و این را در مواقع گوناگون به اثبات رساندند.

وی  گفت: در حقیقت این حمله‌ای که از سوی آمریکایی‌ها شکل گرفته و منجر به شهادت سپهبد سلیمانی شد؛ باعث شده است که ملت ایران و مسلمانان بیش از گذشته با هم متحد شوند و حقیقتا خون این شهید بزرگوار می‌تواند جوانه‌های بیشتری را عرضه کند./

پایان پیام
 

برچسب ها

آمریکا، آمریکا و اروپا، اخبار برگزیده، استکبار آمریکا، رشادت، سپاه، سپاه پاسداران، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، فرهنگ ایثار و شهادت، مقام شهادت، وحدت، وحدت اسلامی، وحدت کلمه